Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 22:38:01

У Чернігові безробітних навчають основам підприємництва

11.03.2014   14:55Агенцiя

11 березня в Чернігові розпочав роботу триденний семінар на тему: „Організація власного бізнесу у сфері побутового обслуговування населення, ресторанного господарства та соціальній сфері”.

Цей захід проходить у рамках заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013-2014 роки.

Учасниками семінару стали особи, які перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості.

За словами організаторів, слухачі, зокрема, зможуть ознайомитись із пріоритетними напрямками розвитку малого підприємництва в Чернігові, дізнаються про організаційно-правові форми ведення та реєстрації підприємницької діяльності, про дозвільні процедури в господарській діяльності, з’ясують особливості оподаткування та звітності, бухгалтерського і податкового обліку. Крім того, будуть розглянуті форми ведення ресторанного господарства та актуальні види послуг населенню.


За інформацією управління споживчого ринку та підприємництва міської ради

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини