Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 грудня, 23:21:12

Правоохоронці вчилися розривати "коло насильства"

12.02.2014   07:48

У рамках спільного просвітницького проекту Міністерства внутрішніх справ України та ряду громадських організацій у Чернігові відбувся навчально-практичний семінар для працівників міліції, спрямований на попередження насильства в сім'ї.

У тренінгу взяли участь представники міліцейських служб, прямо зобов'язаних виявляти факти сімейного насильства та протидіяти таким проявам, зокрема, дільничні інспектори міліції і працівники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей з різних районів Чернігівщини.

В ролі тренерів виступили досвідчений фахівець з профілактичної роботи, старший інспектор з особливих доручень управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Артур Райнш та представниця «Української фундації громадського здоров'я» Наталія Цвєткова. Впродовж двох навчальних днів вони роз'яснили групі слухачів особливості вітчизняного та міжнародного законодавства у сфері попередження насильства, детально охарактеризували психологічні риси жертви та кривдника, закріпили алгоритм дій співробітника міліції в подібній ситуації.

Учасники дводенного семінару визнають велику користь від вивчення законодавчих актів щодо попередження насильства в сім'ї, перш за все - спільних документів низки відомств, які регламентують взаємодію правоохоронних органів та соціальних служб, медичних установ тощо. Проте найцікавішою і при цьому дуже корисною називають практичну фазу заходу.

Цивільні фахівці охоче приєдналися до проведення семінару, оскільки вбачають у цьому можливість внести свою вагому частку в розірвання так званого «кола насильства».

Представник центрального апарату МВС України відзначив відповідальне ставлення правоохоронців Чернігівщини до власної участі в семінарі, їхню високу зацікавленість у результативній роботі, прагнення набути міцні знання і дістати відповіді на непрості питання з власного практичного досвіду.

Логічним підсумком дводенного навчання стало вручення кожному учасникові відповідних сертифікатів. Цю приємну місію виконав в урочистій обстановці провідний тренер семінару Артур Райнш.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 558 нових випадків COVID-19 20:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 грудня в області зафіксовано 558 нових випадків COVID-19. Зокрема 319 — у Чернігівському районі (в тому числі 174 — у Чернігові), 82 — у Ніжинському, 71 — у Корюківському, 50 — у Прилуцькому та 36 — у Новгород-Сіверському районі. 49 захворілих госпіталізовані.

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині

Китаєць із Білорусі купує льонокомбінат на Чернігівщині 16:25

Громадянин Китаю Чжу Хаотянь, який тимчасово проживає в Мінську, і білоруський виробник теплоізоляційних плит "ІСТПС" (ТМ "Істплекс") мають намір спільно придбати 82,285% акцій ПрАТ "Козець" (смт Козелець Чернігівської області).

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка

Зимуватиме 4 родини: на Прилуччині «доживає свого віку» село Покровка 16:18

Переважна більшість жителів села Покровка, яке входить до Нетяжинського старостату Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району одинокі літні люди, пише Gorod.cn із посиланням на публікацію в газеті «Прилуччина».

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень

Найбільша тергромада Прилуччини запланувала на розвиток туризму понад 4 млн. гривень 16:13

Програму розвитку туризму на території Сухополов’янської ОТГ Прилуцького району погодили на засіданні сільської ради 23 листопада, інформує сайт тергромади.

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення

Справу стосовно секретаря міської ради суд закрив через відсутність складу адмінправопорушення 16:03

1 грудня у Деснянському районному суді Чернігова слухалася справа за відкритим провадженням за частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адмінправопорушення (про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів). У діях секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції вбачили конфлікт інтересів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини