Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 02:08:05

Правоохоронці вчилися розривати "коло насильства"

12.02.2014   07:48

У рамках спільного просвітницького проекту Міністерства внутрішніх справ України та ряду громадських організацій у Чернігові відбувся навчально-практичний семінар для працівників міліції, спрямований на попередження насильства в сім'ї.

У тренінгу взяли участь представники міліцейських служб, прямо зобов'язаних виявляти факти сімейного насильства та протидіяти таким проявам, зокрема, дільничні інспектори міліції і працівники підрозділів кримінальної міліції у справах дітей з різних районів Чернігівщини.

В ролі тренерів виступили досвідчений фахівець з профілактичної роботи, старший інспектор з особливих доручень управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України Артур Райнш та представниця «Української фундації громадського здоров'я» Наталія Цвєткова. Впродовж двох навчальних днів вони роз'яснили групі слухачів особливості вітчизняного та міжнародного законодавства у сфері попередження насильства, детально охарактеризували психологічні риси жертви та кривдника, закріпили алгоритм дій співробітника міліції в подібній ситуації.

Учасники дводенного семінару визнають велику користь від вивчення законодавчих актів щодо попередження насильства в сім'ї, перш за все - спільних документів низки відомств, які регламентують взаємодію правоохоронних органів та соціальних служб, медичних установ тощо. Проте найцікавішою і при цьому дуже корисною називають практичну фазу заходу.

Цивільні фахівці охоче приєдналися до проведення семінару, оскільки вбачають у цьому можливість внести свою вагому частку в розірвання так званого «кола насильства».

Представник центрального апарату МВС України відзначив відповідальне ставлення правоохоронців Чернігівщини до власної участі в семінарі, їхню високу зацікавленість у результативній роботі, прагнення набути міцні знання і дістати відповіді на непрості питання з власного практичного досвіду.

Логічним підсумком дводенного навчання стало вручення кожному учасникові відповідних сертифікатів. Цю приємну місію виконав в урочистій обстановці провідний тренер семінару Артур Райнш.
 

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини