Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 08:37:16

Щорічна акція "Допоможемо птахам пережити зиму!" пройшла у Чернігівському педагогічному ліцеї

04.02.2014   11:16Агенцiя

Із настанням зими для птахів, які не відлітають в південні країни, настають найважчі часи: голод і холод.

Щоб допомогти пернатим потрібно своєчасно розвісити годівнички і організувати регулярну підживу для них. Цікавий факт: якщо годівниця протягом усього зимового періоду буде завжди наповнена, то від голоду можна врятувати більше 12 птахів!

Взимку годівниці в наших краях відвідує більше десятка видів пернатих. Серед міста це будуть великі синиці, домовик і польовий горобець, сизий голуб, сорока. У великому парку, на околиці або в сільській місцевості, особливо на узліссі, видовий склад буде більш різноманітний.

Щороку учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею піклуються про зимуючих птахів. «Не жалійте для птахів ні зерна, ні крихт!»,- закликаємо усіх не бути байдужими до долі пернатих друзів.

28 січня 2014 року учні ліцею провели акцію із розвішування годівниць з кормом. До акції приєдналися і батьки ліцеїстів – саме вони допомогли виготовити дерев’яні міцні годівниці.

- Я хочу, в першу чергу, подякувати всім учасникам акції. По друге, я хотів би звернутися до всіх ліцеїстів, щоб кожен з нас приділив на вихідних днях півгодини і зробив годівницю та розмістив її у себе на подвір'ї. Цим кожен зможе підтримати акцію «Допоможемо зимуючим птахам!», - відгукнувся про акцію її учасник, ліцеїст І природничого Віталій Кожановський.

ЧОПЛ

До теми: Допоможи маленьким друзям. ФОТОрелаксація

Останні новини Чернігівщини

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.