Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 грудня, 18:25:00

На Чернігівщині відбувся семінар з освітянами

22.12.2011   07:17Агенцiя

21-го грудня на базі Чернігівського державного механіко-технологічного технікуму відбувся семінар з відповідальними особами за охорону праці та пожежну безпеку загальноосвітніх закладів.

У даному заході взяли участь представники управлінь Держтехногенбезпеки, Держгірпромнагляду в області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Під час семінару до освітян були доведені ситуація з пожежами в області та основні вимоги нормативних документів з питань пожежної та техногенної безпеки для закладів освіти.

На протязі останніх років ситуація із забезпеченням протипожежного захисту даних об’єктів залишає бажати кращого, в більшості випадків не виконуються навіть елементарні заходи.

Світильники не мають захисних плафонів, електричні розетки, вимикачі та електромережа влаштовані на горючій основі, допускається з’єднання електричних проводів за допомогою скруток, а також користування пошкодженими розетками та вимикачами, електрообладнання на протязі багатьох років не перевіряється на відповідність нормам безпечної експлуатації, шляхи евакуації, протипожежне водопостачання не відповідають вимогам нормативних актів з питань пожежної безпеки.

Всі ці порушення в будь-який час можуть призвести до виникнення пожежі та створити перешкоди підрозділам МНС під час її ліквідації. Тож необхідно терміново вжити всіх заходів щодо усунення наявних недоліків.

Крім того, обговорені питання щодо дотримання основних правил пожежної безпеки під час відзначення Новорічних та Різдвяних свят.


Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 505 нових випадків COVID-19

Виявлено 505 нових випадків COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 2 грудня в області зафіксовано 505 нових випадків COVID-19.

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні

Кабінет міністрів України не буде продовжувати карантин вихідного дня у грудні 14:17

Про це на засіданні повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів

Що ми знаємо про Десну? 14 фактів 14:13

Чарівна Десна – це безцінний спадок, про який кожен з нас має дбати, аби зберегти для наступних поколінь.

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber

Олена Костевич виборола бронзову нагороду міжнародних змагань з кульової стрільби Polish Open Kaliber 12:46

Знана чернігівська спортсменка Олена Костевич виборола бронзову нагороду у вправі ПП-3 (гібридний фінал) на міжнародних змаганнях з кульової стрільби Polish Open Kaliber.

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми

У Чернігові затвердили Програму підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також сімей з дітьми 12:01

У Чернігові затвердили Програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

АНОНСИ ПОДІЙ