Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 вересня, 00:40:36

Професійна програма підвищення кваліфікації землевпорядників сільських, селищних рад

28.01.2014   08:49

Навчання землевпорядників сільських селищних рад проводить Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 27 – 31 січня 2014 р. (І сесія). У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Впродовж тижня слухачі ознайомляться з низкою питань щодо земельних відносин в Україні. Під час лекцій та конверсаторіумів розглядатимуться особливості регулювання земельних відносин у світлі нового земельного законодавства, механізми приватизації земель державних і комунальних підприємств, порядок надання сільськогосподарських земель державної власності за межами населених пунктів; визначення форм власності на землю та механізми реалізації права власності на землю громадянами; аналіз судової практики щодо врегулювання земельних правовідносин в Україні; методи забезпечення додержання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами земельного законодавства України; реалізація державної політики у сфері охорони та раціонального використання земель.

Землевпорядники опановуватимуть методичні засади складання проектів формування землеволодінь та землекористувань, розробку схем землеустрою, правові засади проведення, методику нормативної грошової оцінки земель та процедуру затвердження і оприлюднення оцінки земель. В контексті земельних відносин учасники навчання розглянуть основні аспекти юридичної відповідальності щодо запобігання і протидії корупції.

Також висвітлюватимуться зміни до законодавчих актів, що регулюють порядок проходження служби в органах місцевого самоврядування; проблеми практичної реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації в діяльності представників виконавчої влади та місцевого самоврядування».

Під час практичного заняття слухачі дізнаються про сучасні системи комунікації та комп’ютерні технології у діяльності органів місцевого самоврядування.
 

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».