Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 09:07:50

Кращих викладачів предмету “Захист вітчизни” нагородили грамотами

21.12.2011   14:10

В управлінні освіти Чернігівської міської ради нагороджено викладачів предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітніх навчальних закладів обласного центру, яких було визнано кращими за підсумками роботи в 2011 році з військово-патріотичного виховання молоді.

Грамоти начальника Чернігівського гарнізону отримали полковники запасу Віктор Трухан та Борис Козинець, підполковники запасу Сергій Василенко, Віктор Волков та Іван Ковалевич, майор запасу Володимир Черкашин, капітан запасу Анатолій Могильний та інші.

Також за вагомий особистий внесок у військово-патріотичне виховання молоді, організацію культурно-виховних заходів з військовослужбовцями гарнізону та з нагоди 20-ї річниці Збройних Сил України були нагороджені начальник управління освіти Чернігівської міської ради Володимир Купріяненко та його заступник Михайло Рубан.

– Ми виконуємо спільну справу. Передаючі молоді свої знання та набутий практичний досвід служби в армії викладачі предмету “Захист Вітчизни” готують для нас молоде поповнення, яке незабаром прийде до війська, – наголосив заступник начальника Чернігівського гарнізону з виховної роботи полковник Станіслав Гончар.

– Сьогодні, основною проблемою допризовної підготовки є вкрай низький рівень навчально-матеріальної бази, – зауважив викладач предмету “Захист Вітчизни” загальноосвітнього навчального закладу №19 полковник запасу Борис Козинець. – Та й діти сьогодні “раціональні”, не хочуть розпилятися на вивчення всіх предметів. Обирають тільки те, що вважають потрібним у житті. Тож кожен з нас повинен бути справжнім оратором, треба вміти зацікавити молодь, переконати у тому, що служіння Батьківщині це почесна справа кожного громадянина нашої держави.

– На вивчення предмету “Захист Вітчизни” у старших класах відводиться 72 години, тобто одна навчальна година на тиждень. Звичайно це небагато, але якщо педагог як то кажуть на місці, за цей час можна дати юнакам не лише певне уявлення про військову службу, а й необхідні знання та вміння, – наголосив викладач предмету “Захист Вітчизни” ліцею №22 капітан запасу Анатолій Могильний. – Свою справу треба любити, треба шукати креативні підходи у викладенні навчального матеріалу, – додав він.

В цьому ліцеї постійно проводяться військово-патріотичні акції, змагання та конкурси. Зовсім нещодавно, до 20-ї річниці Збройних Сил України, тут відбулися змагання “Нумо хлопці до армії”. Хлопці та дівчата із радістю взяли у них участь. А змагальний дух, боротьба, як відомо, сприяють не лише кращому засвоєнню матеріалу, а й націлюють на високі результати.

Анатолій Могильний із гордістю похвалився досягненнями своїх юнаків, а саме перемогою учня 11 класу Олега Єлаго в конкурсі “Армія інкогніто”, який виграв для ліцею масово-габаритний макет 7,62 мм автомата Калашникова від Благодійного Фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу Олександра Молодчого. Також учні ліцею Богдан Заєць та Оксана Козловська посіли друге місце в фотовиставці-конкурсі “Спробуй себе у ролі військового кореспондента!”, який проводився до Дня Захисника Вітчизни.

Останні новини Чернігівщини

8 серпня - Всесвітній день кішок

8 серпня - Всесвітній день кішок 08:55

Ці милі, по більшості пухнасті і ласкаві тварини, давно і по праву заслужили у людей повагу й любов.

Все буде #Organic

Все буде #Organic 14:12

В онлайн форматі відбувся XXХI Регіональний Форум «Органічна Україна 2020».

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини

Засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини 13:56

Відбулося засідання робочої групи з розроблення проєкту Обласної цільової Програми охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини в Чернігівській області на 2021-2025 роки.

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках

Проєкт ЕMERGENCY у Прилуках 13:49

Медичні заклади Чернігівщини розпочали реалізацію проєкту ЕMERGENCY 2020. В області визначено 9 опорних лікарень, де будуть проведені ремонтні роботи за цим масштабним проєктом. До переліку увійшла і Прилуцька центральна міська лікарня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини