В Прилуцькій дитячій колонії пропагували здоровий спосіб життя
В Прилуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області були проведені триденні заходи, спрямовані на попередження ВІЛ/СНІДу та пропагування здорового способу життя серед неповнолітніх і молоді, які відбувають покарання в установі
Національні тренери програми «Вільний удар», представники Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» Костянтин Баранов та Олександр Чепур плідно працювали з вихованцями. Проектом «Вільний удар» в Прилуцькій виховній колонії передбачався тренінг для двох груп підлітків 14 – 18 років, які були відібрані відповідно віковим особливостям.
Тренінгова програма «Вільний удар» складається з інтерактивних елементів, групових дискусій та рухливих ігор, які сприяють індивідуальній та психологічній допомозі засудженим, особливо у питаннях попередження скоєння ними нових злочинів і повернення в суспільство соціально-корисних громадян.
Проект реалізується Корпусом миру США в Україні та благодійною організацією «Грассрут Соккер». Метою даної програми є профілактика ВІЛ/СНІДу шляхом залучення молоді шкільного віку до занять спортом. Проект впроваджується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства економіки України; внесений до плану спільних заходів Інституту інноваційних технологій і змісту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Федерації футболу України з розвитку шкільного футболу.
Вихованці Прилуцької виховної колонії знають, що СНІД – страшна хвороба, яка руйнує імунітет людини. Не новина для них і те, що цю хворобу викликає вірус імунодефіциту людини, який проникає в організм різними шляхами. Проте, під час лекції, яку провів Костянтин Баранов, хлопці дізналися не тільки про шляхи передачі інфекції та як правильно користуватися засобами профілактики, а й про фактори, що сприяють розповсюдженню ВІЛ/СНІДу серед засуджених. Набуті знання вони продемонстрували під час тренінгових занять.
Під час занять вихованці висловлювали власні думки, з метою попередження зараження ВІЛ виробили власні правила, запропонували плакати під девізом «Знати, щоб захиститися».
В останній день свого візиту представники організації «Твій Світ» провели футбольний матч між двома командами, які приймали участь у тренінгах.
Після футбольного матчу учасники тренінгів зібралися в бібліотеці установи. Їм вручили дипломи за участь у програмі. Також вихованцям надали можливість добровільно пройти експрес-тестування на ВІЛ.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ворогом здійснено чергову атаку на енергосистему області. 16:09
Вчора ворог здійснив чергову атаку на енергосистему Чернігівської області.
Водій з ознаками спʼяніння намагався втекти від патрульних 15:33
Сьогодні, близько 2-ї години, патрулюючи автодорогою М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), поблизу села Трисвятська Слобода, інспектори помітили автомобіль Chevrolet Lacetti, який рухався без державного номерного знаку.
Чернігівські медійниці відпрацювали навички мобільної зйомки та монтажу у Медіабазі ІМІ 15:03
У суботу, 25 жовтня, медійниці Чернігова відпрацьовували навички мобільної зйомки та монтажу під час практикуму, який організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
40 медичних сестер Чернігова підвищили кваліфікацію завдяки службі зайнятості 14:34
У жовтні 2025 року 40 медичних сестерз Чернігівської обласної лікарні безкоштовно пройшли курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Медсестринство».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 14:10
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики щодо виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Корюківському районі.