Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 18:31:11

Носівська станція юних техніків благає про ремонт

20.01.2014   12:30Агенцiя

Два роки тому будівля, у якій навчаються гуртківці Носівської районної станції юних техніків почала розпадатися на шматки. І це не перебільшення.

Бо врешті-решт там завалилася майже ціла стіна, що понесла за собою аварійність усього приміщення. За цей час у відомій, завдяки своїм досягненням, далеко за межами Чернігівщини СЮТ побувало чимало поважних гостей – посадовців. Всі одноголосно запевняли, що проблему треба негайно вирішувати і обіцяли допомогти. Але стара хатина й досі стоїть без змін – ледь «дихає». А діти й колектив станції, у свою чергу, щодня наражаються на небезпеку.

Стара будівля, де нині функціонує Носівська районна станція юних техніків ще у 1976-му році була списана під ліквідацію. Це було приміщення колишньої школи №6. Тодішній мужній колектив СЮТ, який тулився у тисняві невеликої кімнати школи №1, це не злякало. За короткий час молоді ентузіасти пристосували хатину під роботу гуртків: зробили ремонт, підвели 3-фазну лінію, придбали і встановили верстатне та спеціальне обладнання, меблі. Власне так і розпочалася робота Носівської районної станції юних техніків на отриманій у спадок базі.

Проте час йшов і приміщення, на жаль, не молодшало. Про капітальний ремонт лише мріяли керівники гуртків на чолі з незмінним директором Василем Кияницею. А їм постійно обіцяли, що невдовзі станція юних техніків отримає нове приміщення, тому потреби в ремонті немає.

Гірко було, коли почав просідати фундамент і цегла сипалася то з одного, то з іншого боку. Але й тут ентузіасти не опускали рук – ремонтували власними силами. Та коли одна із стін будівлі просто не витримала і завалилася – навіть у затятих оптимістів опустилися руки. Бо кожен розумів – сюди потрібні чималі капіталовкладення. Куди тільки не писав листи директор Василь Васильович, до кого лишень не звертався, але допомоги так і не дочекався.

… Два роки невпинно «благає» про ремонт пригнічена будівля станції юних техніків. З одного боку її відкриті двері гостинно запрошують талановитих дітей на заняття, а з іншого – нещасна, скромно прикриває голу цеглу гіллям дерев.

http://zemlyaivolya.net/

Останні новини Чернігівщини

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати

Шкідлива психологія: 7 порад психологів, яких краще уникати 16:09

Люди обращаются к психологам по разным причинам: кому-то просто не с кем поговорить, кто-то испытывает постоянную тревожность или неудовлетворенность собственной жизнью, а кто-то с аппетитом проглатывает том за томом психологическую литературу и берется все без разбору давать ценные жизненные советы.

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів

Помилки, які ми всі робимо під час використання смартфонів 14:58

Уявити сучасне життя без використання смартфонів просто неможливо. Люди вже звикли, що можуть зателефонувати будь-кому і дістати швидко необхідну інформацію.

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями

Смачні рецепти вихідного дня: завиванець з маком та вишнями 14:44

Ароматний та смачний завиванець прикрасить ваше чаювання, особливо у вихідний день, коли родина збереться за столом. Поєднання вишень та маку з дріжджовим тістом - це абсолютний смак та досконалий результат.

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини