КРЦОЯО провів навчання в ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
20 грудня на базі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка відбулася нарада-семінар відповідальних за пункти реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО в 2012 році.
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
У ході навчання представники Київського регіонального центру оцінювання якості освіти розказали про особливості організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році та продемонстрували роботу програми для реєстрації на ЗНО-2012.
Представники ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка поділилися багаторічним досвідом організації роботи інформаційно-консультативного пункту, який діє на базі приймальної комісії університету.
Відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.