Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 19:02:27

Офіцери Львівської Академії Сухопутних військ проводять агітаційні заходи з вихованцями чернігівського військового ліцею

14.01.2014   11:12

Саме з цією метою гостями чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою стали офіцери Академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного із Львова.

Ці традиційні відвідини відбуваються щорічно у формі «круглого столу» та полягають в запрошенні кандидатів для вступу і навчання до провідного українського військового вишу.

Так, під час зустрічі із львівськими гостями та перегляду презентаційного фільму чернігівські юнаки дізналися про навчальний заклад, а також про особливості вступу та навчання в Академії сухопутних військ. За допомогою різноманітних відеороликів вихованці ліцею більш детально ознайомитися із навчально-матеріальною базою та соціально-побутовою інфраструктурою, зокрема: навчально-тренувальними комплексами стрільби та водіння, сучасними казармами, спортивними об’єктами, бібліотекою та музеями  історії Академії та військової техніки.

- Організовуючи подібні заходи, командування Академії враховує побажання молоді. Ми надаємо максимальну інформацію про наш заклад. Чернігівські юнаки не приховували свого позитивного враження від побаченого. Багато з них висловили бажання в майбутньому стати курсантами навчального закладу. – повідомив заступник начальника курсу з виховної роботи факультету підготовки спеціалістів інженерних військ та військ РХБ захисту академії майор Костянтин Хом’як.

Наприкінці візиту офіцер від імені командування вишу побажав чернігівським ліцеїстам бути гідними продовжувачами бойових традицій своїх земляків та висловив побажання побачити вихованців ліцею в погонах курсантів академії.

Довідково:
Львівська Академія Сухопутних військ здійснює підготовку офіцерів тактичної ланки для Збройних Сил та інших військових формувань України за освітньо-кваліфікаційними рівнями: "бакалавр" та "магістр" на базі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання за 9 напрямами, 12 спеціальностями та 18 спеціалізаціями.
Навчальним структурним підрозділом Академії є Військовий коледж сержантського складу, який здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст".
Академія у своєму складі має п'ять факультетів: "Бойового застосування військ", "Ракетних військ і артилерії", "Аеромобільних військ та розвідки", "Підготовки спеціалістів із забезпечення військ" і "Підготовки спеціалістів інженерних військ та військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту".

Олег СУШИНСЬКИЙ

Останні новини Чернігівщини

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив 18:06

Улітку цього року набрав чинності Закон України «Про основи національного спротиву», що вводиться в дію з 1 січня 2022 року.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

 З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини