Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 11:34:51

На Чернігівщині прийнято програму оздоровлення для застрахованих осіб на 2014 рік

11.01.2014   11:17Агенцiя

На засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, яке відбулося у м. Києві 20 грудня 2013 року, було затверджено програму щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей Чернігівського обласного відділення Фонду (постанова № 59).

Раніше цю програму було схвалено рішенням правління відділення Фонду від 5 вересня 2013 року (постанова № 15).

Метою програми відділення є об'єднання зусиль Фонду, страхувальників та застрахованих осіб щодо зміцнення та підтримання належного рівня здоров’я працюючих, продовження тривалості їх активного життя, забезпечення гармонійного розвитку дітей та підлітків, створення умов для зменшення рівня захворюваності з тимчасовою втратою працездатності та, відповідно, зменшення витрат із бюджету Фонду на оплату листків непрацездатності. Для фінансування програми бюджетом відділення Фонду на 2014 рік передбачено кошти в сумі 64,6 млн. грн.

На придбання путівок до санаторно – курортних закладів спрямовується 39,5 млн. грн. (у тому числі 3,4 млн. грн. на придбання путівок до реабілітаційних відділень санаторіїв). Це дасть змогу направити на санаторно-курортне лікування близько 6,5 тисяч застрахованих осіб і членів їх сімей. Розподіл путівок проводиться виконавчою дирекцією відділення Фонду згідно заявок міжрайонних та міської виконавчих дирекцій, складених на підставі звернень страхувальників та застрахованих осіб. На санаторно – курортне лікування першочергово направляються диспансерні хворі та часто і тривалохворіючі особи відповідно до висновків закладів охорони здоров’я.

Для проведення часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду передбачено 1,5 млн. грн., в тому числі: 0,8 млн. грн. для оздоровлення 650 студентів денної форми навчання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка в санаторії-профілакторії «Юність» та 0,7 млн. грн. для оздоровлення 600 осіб в санаторії-профілакторії Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені   К.Д.Ушинського.

З метою вирішення питання поліпшення здоров’я, збільшення кількості оздоровлених дітей та максимального охоплення оздоровленням дітей шкільного віку в дитячих закладах направляється 21,2 млн. грн.: для часткового фінансування оздоровлення дітей – 4,1 млн. грн. та для закупівлі путівок до дитячих закладів оздоровлення за повну вартість – 17,1 млн. грн. Планується оздоровити більше 9 тисяч дітей застрахованих осіб області.

На придбання дитячих новорічних подарунків та забезпечення ними дітей застрахованих осіб області виділяється майже 2,4 млн. грн.

Очікується, що виконання програми дасть можливість: забезпечити  лікуванням та оздоровленням згідно медичних показань майже 8 тисяч застрахованих осіб та членів їх сімей (в тому числі 650 студентів); оздоровити в дитячих  закладах оздоровлення більше 9 тисяч дітей; придбати понад 93 тисячі дитячих новорічних подарунків для дітей застрахованих осіб.
За рахунок проведення заходів, направлених на поліпшення та зміцнення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей, планується зменшити рівень захворюваності та тимчасової втрати працездатності серед зазначеної категорії населення.

Прес–служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини