Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 10:59:35

З січня до березня триватиме реєстрація на ЗНО-2014

09.01.2014   11:29

Реєстрація бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2014 році розпочалась 3 січня та триватиме до 5 березня 2014 року.

ЗНО-2014 проводитиметься з таких предметів: українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська.

Тести для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії можуть бути перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літератури – російською мовою. У разі бажання скласти тести однією з національних мов надається тестовий зошит, перекладений відповідною мовою, тестовий зошит українською мовою у такому разі не надається.

Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Зміни до реєстраційних даних або відмову від проходження ЗНО можна надіслати лише до 19 березня 2014 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

За інформацією науково-методичного центру управління освіти міської ради у м. Чернігові реєстрацію на ЗНО-2014 проводитимуть на 3-х пунктах:

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка,

Чернігівський національний технологічний університет,

Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

У 2014 році в процедуру основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання включена «Технологічну перерву», яка у 2013 році була апробована під час деяких предметів основної сесії. Під час технологічних перерв минулого року абітурієнтів перевіряли на наявність заборонених предметів та пристроїв, якими не можна користуватися на тестуванні. Відтепер «Технологічна перерва» обов'язково відбуватиметься на всіх без виключення сесіях ЗНО-2014 уповноваженою особою.

Ще однією особливістю ЗНО-2014 є те, що тестування з математики та історії України на відміну від попередніх років проводитимуться в одну сесію.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56

Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

21 січня: цей день в Україні і світі

21 січня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини