Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 09:44:57

Відбулася семінар-нарада “Організація роботи служб у справах дітей"

17.12.2011   12:02Агенцiя

На семінарі підводились підсумки діяльності територіальних підрозділів щодо влаштування протягом поточного року дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання.

На виконання заходів регіональної цільової Програми розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням третьої сесія шостого скликання Чернігівської обласної ради від 25 березня 2011 року, 14-15 грудня службою у справах дітей облдержадміністрації на базі Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей забезпечено проведення семінару-наради для працівників служб у справах дітей райдержадміністрацій, Ніжинської, Прилуцької міських рад, Деснянської, Новозаводської районних у м. Чернігові рад з питання: “Організація роботи служб у справах дітей щодо здійснення соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування: надання відповідних статусів та влаштування до сімейних форм виховання”.

Обговорювались питання змін вимог чинного законодавства стосовно здійснення усиновлення. Визначались шляхи підвищення ефективності діяльності служб у справах дітей щодо організації контролю за умовами перебування дітей, з метою захисту їх законних прав та інтересів, у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, у сім’ях, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, вчасності надання дитині статусу “дитини-сироти”, “дитини, позбавленої батьківського піклування”.

За участю представника прокуратури області вирішувались питання співпраці щодо здійснення у судовому порядку захисту житлових та майнових прав дітей, позбавлення батьків батьківських прав та відібрання у них дітей.

Спільно з начальником відділу паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб УГІРФО УМВС України в області обговорені питання взаємодії з органами внутрішніх справ щодо отримання дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, паспортів, реєстрації їх місця проживання.

Адміністратором безпеки бази даних єдиної інформаційно-аналітичної системи (ЄІАС) “Діти” служби у справах дітей облдержадміністрації здійснено аналіз стану підготовки введення ЄІАС “Діти” у промислову експлуатацію у районах та містах області, надані рекомендації стосовно оформлення відповідної документації та вирішення технічних проблем з наявним у територіальних службах у справах дітей обладнанням та програмним забезпеченням.

У виступах керівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Чернігів, с. Хмільниця, Чернігівського району) були порушені проблеми надання відповідної допомоги та проведення реабілітації вихованців вищезазначених закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14.11.2011 року № 389 “Про затвердження обласного Плану заходів соціального захисту і підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа”, за участю представників управлінь освіти і науки, у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обласного центру зайнятості, працівників територіальних служб у справах дітей проведено засідання “за круглим столом” де спільно обговорені питання реалізація прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на житло, одержання освіти та працевлаштування.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень

На Чернігівщині надходження від сплати єдиного внеску склали майже 3 мільярди гривень 09:37

Платниками податків Чернігівщини за 7 місяців поточного року сплачено 2909,2 млн гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічного показника за відповідний період майже на 175 млн гривень.

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн

Забезпечено реальне виконання судових рішень за позовами прокурора на загальну суму майнових вимог 69 млн грн 09:25

Примусове виконання рішень судів є завершальною стадією судового провадження, у ході якої реально поновлюються інтереси держави.

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена

Поліцейські викрили злочинну групу у вимаганні пів мільйона гривень з місцевого бізнесмена 09:19

Правоохоронці задокументували факт одержання учасниками угруповання частини від визначеної суми – 30 тисяч гривень. Наразі обом зловмисникам повідомлено про підозру.

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів

Бахмач: під час ліквідації пожежі в квартирі рятувальники вивели з небезпечної зони двох пенсіонерів 09:11

7 серпня о 06:04 до Служби порятунку "101" у Бахмацькому районі надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку, по вул. Першотравневій в районному центрі.

8 серпня - Всесвітній день кішок

8 серпня - Всесвітній день кішок 08:55

Ці милі, по більшості пухнасті і ласкаві тварини, давно і по праву заслужили у людей повагу й любов.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини