"Сватання на Бєлова" або тріумф студентів двох дружніх факультетів на сцені "Хіміків"
28 листопада 2013 року надовго залишиться в пам'яті студентів Чернігівського державного інституту економіки і управління.
Адже саме цього дня Міський палац культури (в народі - "Хіміки") вибухнув справжнім святом сімей факультету менеджменту та інженерно-будівельного факультету.
Театральна постановка в українському народному колориті з сюжетом сватання дочок та синочків показала, наскільки талановитими, натхненними та патріотичними можуть бути сьогоднішні студенти.
Свої таланти на великій міській сцені представляли танцювальні колективи, КВК-команди, драйвові рок-бенди, співучі квартети та відомі солісти - мешканці "Республіки Бєлова".
Неповторна, невимушена творча атмосфера, що панувала протягом всього дійства на сцені та в залі, поєднала в собі всі найкращі традиції єдності факультету менеджменту та інженерно-будівельного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління.
Глядачі, які повністю заповнили зал, зайвий раз переконалися, що студенти та викладачі ЧДІЕУ - це одна велика дружня сім'я. Сватання відбулось на славу, попереду - весілля.
Васько Роман
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною