Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 листопада, 23:16:40

Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління

03.12.2013   08:54

Навчання для групи новопризначених спеціалістів відділів, управлінь облдержадміністрації, райдержадміністрацій розпочалося в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

2 грудня держслужбовці беруть участь у тематичному короткотерміновому семінарі «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Впродовж дня розглядатимуться соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні, світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; останні зміни у сучасному антикорупційному законодавстві України (ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції») та особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

З 3 по 6 грудня триватиме навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (2 сесія). Слухачі ознайомляться зі світовим досвідом територіального управління; питаннями модернізації державної служби та державного управління; впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби, Законом України «Про доступ до публічної інформації»; проблемами сталого розвитку суспільства у світі та Україні; брендування територій та соціальними аспектами запобігання торгівлі людьми.

Свої особисті та професійні якості учасники навчання розвиватимуть під час занять, присвячених лідерству як соціально-психологічному феномену; тайм-менеджменту як технології організації робочого часу державного службовця; володінню ораторським мистецтвом як невід'ємній складовій іміджу державного службовця.

На практичних заняття держслужбовці вдосконалюватимуть свої знання щодо українського ділового мовлення та роботи в програмі Microsoft Excel. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням на предмет засвоєння слухачами знань, набутих впродовж двох сесій.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно

Чернігів: дистанційне навчання учнів 5-11 класів шкіл продовжено до 11 грудня включно 18:44

Таке рішення ухвалено у зв'язку із збільшенням кількості хворих на коронавірус в місті.

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду

Чернігівський окружний адміністративний повідомляє про встановлення особливого режиму роботи для суддів та працівників апарату суду 18:21

Відповідно до постанов територіальних виборчих комісій про призначення (оголошення) повторних виборів депутатів сільських рад та виборів міського голови (далі – повторних виборів) на неділю, 17 січня 2021 року, призначено повторні вибори.

Виявлено 221 новий випадок COVID-19

Виявлено 221 новий випадок COVID-19 16:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 30 листопада в області зафіксовано 221 новий випадок COVID-19.

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень

Викрито факт ухилення від сплати ПДВ та нанесення збитків державі на 22 млн гривень 15:10

За даними матеріалами зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених статтею 212 КК України. Наразі тривають слідчі дії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 52 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:56

Упродовж минулого тижня з 23 по 30 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 192 чоловіка особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.