На Чернігівщині розпочався конкурс шкільних медіа
У листопаді 2013 року у Чернігівській області розпочався обласний конкурс шкільних медіа серед учнів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів
Конкурс проводиться управлінням освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського спільно з Чернігівською обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-центр» та Академією української преси за підтримки Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України.
У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів.
Основними завданнями Конкурсу є:
- забезпечення відкритості навчально-виховного процесу, розширення використання шкільних засобів масової інформації, формування інформаційного освітнього середовища шкільної освіти;
- спонукання учнів навчальних закладів до активного відображення у своїх матеріалах суспільних процесів, спрямованих на євроінтеграцію, розбудову демократичного, громадянського суспільства в Україні, сприяння відкритості діяльності навчальних закладів та розвитку взаємодії між учасниками навчально-виховного процесу та громадськістю;
- привернення уваги до професій, пов’язаних з виготовленням та розповсюдженням медіатекстів та медіаповідомлень;
- виявлення, поширення та впровадження досвіду використання інноваційних та інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі навчальних закладів.
Конкурс проводиться за номінаціями:
- друкована шкільна газета;
- стаття у друкованих ЗМІ;
- інтернет-видання;
- телерепортаж;
- фоторепортаж;
- радіорепортаж;
- соціальна реклама (в електронному або друкованому вигляді).
Роботи подаються у друкованому вигляді (друкована шкільна газета) та на електронних носіях.
Журі проводить оцінювання робіт за наступними критеріями (у відсотках до загальної оцінки):
- Актуальність роботи відповідно до завдань конкурсу: 30%
- Самостійність, творчість та оригінальність підходу, відповідність заявленій номінації: 35%
- Рівень технічного виконання та подання: 35%.
Переможці конкурсу визначаються у кожній номінації до 15 квітня 2014 року.
Переможці та лауреати Конкурсу нагороджуються дипломами управління освіти і науки обласної державної адміністрації, грамотами та підручниками з медіаосвіти Академії української преси. За результатами конкурсу обласною державною телерадіокомпанією «Сівер-центр» будуть підготовлені програми з переможцями конкурсу.
Контакти:
Олександр Петрович Мокрогуз, завідувач кафедрою суспільних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського, канд. пед. наук
Електронна пошта: mokroguz64@mail.ru
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression