Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 16:32:53

Студентів запрошують стати волонтерами благодійного фонду

15.11.2013   12:28Агенцiя

Почесний президент Благодійного фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу О. Молодчого, депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат днями провів зустріч із викладачами та студентами психолого-педагогічного факультету ЧНПУ ім. Т. Г. Шевченка.

Він привітав викладацький колектив із 20-річчям відкриття кафедри психології, наголосив на важливості ролі психологічної науки в сучасному суспільстві.

Також О. Шкурат привітав молодь із наступаючим святом - Міжнародним днем студента, побажав їм успішного навчання та яскравого студентського життя.

Почесний президент Благодійного фонду імені Двічі Героя Радянського Союзу О. Молодчого коротко розповів про напрямки діяльності фонду, його мету і основні завдання. "Створюючи фонд, ми прагнули не просто зберегти пам'ять про уславленого льотчика Олександра Гнатовича Молодчого, який за свої бойові подвиги в роки Великої Вітчизняної війни був двічі удостоєний найвищої нагороди - звання Героя Радянського Союзу, а й віддати данину шани і поваги поколінню визволителів і будівничих нашого мирного життя", - сказав О. Шкурат.

Переймаючись проблемами людей похилого віку, очільник благодійного фонду запросив до співпраці майбутніх психологів та соціальних педагогів. "Старенькі часто страждають від самотності й нерозуміння, тож було б чудово, якби ви допомагали їм у якості волонтерів. Певно, такий досвід буде корисним і для обраної професії, і для вашого дорослого життя", - вважає О. Шкурат.

Антоніна Радченко
 

Останні новини Чернігівщини

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини