Держслужбовці поринають у світ нових медіа
Працівники органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій з Корюківського, Прилуцького, Ріпкинського та Щорського районів, а також міста Чернігів пройшли навчання на семінарі "Нові медіа як спосіб комунікації влада-громада", що пройшов 13 листопада.

У своєму вступному слові координатор проекту Олексій Француз зазначив, що даний захід направлений на те, аби зробити владу ближчою до людей та сприяти відкритості і прозорості органів місцевого самоврядування та державних адміністрацій.
Проект також має на меті надання громадянам механізму задля своєї безпосередньої участі у роботі міських органів влади, спираючись на основи громадянського суспільства та європейські цінності.
Олександр Назаренко, експерт проекту, спочатку ознайомив учасників з основними соціальними мережами та розповів як організувати роботу своєї установи (управління) в світовій мережі Інтернет за допомогою соціальних медіа. Адже така присутність в мережі Інтернет допоможе представникам влади вчасно дізнаватися про актуальні питання та проблеми громади, а також залучати її до участі у виробленні місцевої політики. Після чого учасники на практиці закріпили отримані знання, а саме створили власні сторінки у Facebook та отримали рекомендації з їх ведення та наповнення змістом (контентом).
Проект реалізується Громадською організацією "Громадська Рада" за фінансової підтримки з обласного бюджету на виконання обласної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012-2015 роки "Чернігівська громада".
Олексій Француз, ГО «Громадська Рада»
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.