Література про права та обов’язки знайшла свого читача на Чернігівщині
Всеукраїнська акція "Права та обов’язки" пройшла сьогодні в 17 Центрах обслуговування платників при податкових інспекціях Чернігівщини.
Під час її проведення було презентовано та розповсюджено відповідну брошуру, підготовлену Міністерством доходів і зборів України.
У виданні, зокрема, йдеться як про права платників податків, так і про обов’язки працівників Міндоходів. На останній сторінці розміщено номери телефонів «гарячих ліній». Завдяки їм, у разі неправомірних дій або бездіяльності працівників органів Міндоходів, громадяни мають можливість повідомити керівництво відомства та оперативно вирішити усі суперечливі питання.
Надано інформацію також і щодо електронного вигляду Податкового кодексу України, переліку статей, де детальніше можна ознайомитися з правами та обов’язками платників податків та контролюючих органів.
Працівники ДПІ у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області не лише пропонували брошуру в інспекції, а ще й продовжили дану акцію на вулицях обласного центру. Таким чином, корисну літературу отримали люди різних професій та віку, які були вдячні організаторам такої ідеї.
«Сьогодні дуже багато видань, які намагаються допомогти підприємцям. Втім, така інформація потрібна і корисна всім»,- підкреслила голова профкому «Чернігівської профспілки підприємців «Єдність» Світлана Жимолостнова.
До речі, до Чернігівської області надійшло близько 5 тисяч брошур. Більша половина з них цього дня знайшла свого читача. Надалі їх планується розповсюджувати під час проведення семінарів, «круглих столів» та інших заходів.
Останні новини Чернігівщини
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.
За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35
У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».
На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34
Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.
Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17
Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.
Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15
У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.