Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 жовтня, 17:16:03

Чернігівська школа № 6 – єдина в області з російською мовою навчання

06.11.2013   07:16

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 – єдина на території Чернігівщини, де навчання здійснюється російською мовою. Як тут проходить навчальний процес перевірив секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

«Президент України Віктор Янукович приділяє значну увагу питанням задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння в державі. Ми в обласному центрі працюємо над забезпеченням умов для вільного розвитку мов і культур усіх етнічних спільнот», - прокоментував О. Шеремет.

Він також зауважив, що Глава держави вважає за необхідне розробити Концепцію державної етнонаціональної політики.

Секретар міської ради поспілкувався з педагогічним колективом навчального закладу, ознайомився з його матеріально-технічною базою, забезпеченістю підручниками.

За словами начальника управління освіти міської ради Володимира Купріяненка, школа № 6 працює з 1 вересня 1964 року. Зараз тут навчається 340 учнів, із них 53 дитини - іноземці. Навчальний процес забезпечують 35 учителів.

Як повідомила директор школи Галина Поважук, теперішній 5-а клас із російською мовою навчання вивчає українську мову як окремий предмет, продовжує вивчати англійську мову, а також починає вивчати німецьку мову, як другу іноземну.


Довідково:
Кількість населення в Чернігові станом на початок 2013 року становить понад 296 тис. осіб, із них росіян – понад 32 тисячі, більше 3,5 тисяч білорусів, понад тисячу євреїв, а також по кількасот азербайджанців, вірменів, татар, поляків. Для забезпечення культурних потреб національних меншин у місті об’єдналися і працюють 10 громадських організацій.

Останні новини Чернігівщини

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості 16:10

Понад14,6 тисяч українців, середяких 339 мешканцівнашоїобласті уже отримали від держави ваучери на навчання.Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Прилуцькі рятувальники провели для ліцеїстівакцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." 15:59

04 жовтня у смт Срібне для учнів місцевого ліцею фахівці Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області та Національної поліції провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!!

Увага конкурс «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» !!! 15:40

Оголошено ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

На Чернігівщині стартував Всеукраїнський проєкт з проведення спортивних та спортивно-масових заходів «Пліч-о-пліч» 15:36

З метою належного виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти в Україні розроблено План проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед учнів і студентів у 2023/2024 навчальному році «Пліч-о-пліч».

Чернігівські поліцейські затримали двох громадян, які запустили феєрверк: відкрито кримінальне провадження 14:35

Попри усі заборони у період дії воєнного стану двоє мешканців Чернігова (45-річний чоловік та 40-річна жінка) вночі запустили феєрверк у сквері на вулиці Івана Мазепи у Чернігові. За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини