Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 лютого, 21:49:22

“Особливості розвитку туризму у малому місті”

29.10.2013   08:43

В рамках проекту “Сталий розвиток малих міст Чернігівської області” 28-29 жовтня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить черговий семінар для міських та селищних голів Чернігівської області. Метою заходу є ознайомлення учасників з особливостями організації та інструментами розвитку туристичної діяльності у малому місті (на прикладі м. Кемптен, Земля Баварія, ФРН).

Заняття проводить керівник управління економіки та розвитку м. Кемптен Ріхард Шісль. Модератором дискусій та обговорень виступає керівник Інституту врядування Олег Чемерис, який, зокрема, наголосив, що одним із завдань семінару є формування мотивації до пошуку таких управлінських рішень, які б сприяли розвитку туризму саме в малих містах Чернігівщини.

Пан Шісль розповість учасникам семінару про європейські підходи оцінювання можливостей розвитку туризму, принципи створення туристичних кластерів; методику розроблення концепції туризму у малому місті; організацію туристичної діяльності на прикладі м. Кемптен.

Також міські очільники ознайомляться з завданнями та організацією роботи туристичного інформаційного центру; принципами формування туристичної маркетингової стратегії; особливостями розвитку міської інфраструктури в контексті розвитку туризму у м. Кемптен.
 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини