Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 січня, 14:34:00

У Чернігові відбувся фінал гри "Віват, інтелект - 2013". ФОТОрепортаж

21.10.2013   09:03

Фінальна гра чемпіонату серед школярів області “Віват, інтелект – 2013”

 

 

19 жовтня у фіналі змагалися команди Бобровицького, Ріпкінського, Ічнянського, Семенівського, Варвинського та команда міста Ніжин, Ніжинського обласного педагогічного ліцею та команда обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою. Серед цих команд йшла боротьба за Олімпійським принципом - на вибування. Про це повідомив член жюрі та оргкомітету конкурсу "Віват, інтелект - 2013" Валерій Семенець.
 
Ігри транслюються на обласному телебаченні у суботу та неділю. Ім'я перможця поки що не розголошується, щоб глядачам було цікаво дивитися програму. А от зазирнути за лаштунки зйомок фіналу можна у фоторепортажі Віктора Кошмала.

Через три тижні переможці будуть змагатися у міжнародному турнірі проти команд з Гомеля та Брянська.

ФОТО ВІКТОРА КОШМАЛА

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини