Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 9 грудня, 01:04:22

Чернігівська вчителька нагороджена щорічною премією Верховної Ради України

19.10.2013   09:37

Постановою Верховної Ради України від 08.10.2013 року "Про присудження щорічної премії ВРУ педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" вчителька чернігівської школи № 2 Олена Михайлівна Лобода отримала високу нагороду серед інших 30-ти вчителів України.

Олена Лобода 11 років працює у загальноосвітній середній школі № 2 вчителем економіки. За цей час її учні отримали 64 дипломи міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад з економіки, з них 9 – на Всеукраїнському етапі олімпіад.

За словами директорки школи Тамари Касаткіної, Олена Лобода відбирає учнів ще з 7-го класу і готує їх до олімпіад з економіки, на яких вони змагаються з дев'ятикласниками.

Так, один з учнів Олени Лободи, випускник 2013 року Білоокий Валентин протягом 5-ти років, починаючи з 7-го класу, отримав 15 дипломів переможця олімпіад різного рівня з економіки. Цього року він вступив до Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка на спеціальність "міжнародні економіка".


Довідка:
Щорічна Премія Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів заснована з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві та заохочення педагогічних працівників до творчої, результативної праці з 1 січня 2007 року. Щорічно присуджується 30 Премій.
Дипломи і нагрудні знаки лауреатам вручатиме голова Верховної Ради України у приміщенні Верховної Ради України в урочистій обстановці.

 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини