Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 23:15:41

Всеукраїнський тиждень “Правових знань” у Чернігівському інституті імені Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом

12.10.2013   07:44Агенцiя

Для пересічного громадянина нашої країни правова освіта в наші часи має велике значення. Кожний рік на початку жовтня в нашому інституті проводиться тиждень “Правових знань”.

У цьому році 7 жовтня студенти старших курсів Ворона Людмила, Пузан Роман, Полевіченко Дмитро провели лекції-бесіди для учнів ЗОШ № 4, ЗОШ № 17 на теми: “Адміністративні правопорушення в місцях дозвілля та культурного відпочинку”, “Конституційні права молоді”, “Загальні положення сімейного права”.

8 жовтня, в День юриста, був проведений брейн-ринг. Під керівництвом доцента кафедри “Правознавства”, кандидата юридичних наук доцента Войцеховського М.М. була створена високо інтелектуальна атмосфера. У заході взяли участь команди 4, 5 курсів ЧІ МАУП та 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління. В якості арбітрів запросили заступника начальника Головного управління юстиції у Чернігівській області Бобруйка В.А., викладачів кафедри “Правознавства” – Захарчука І.В., Шевченко О.М. За підсумками змагань перше місце посіли – 5 курс ЧІ МАУП, друге – 4 курс юридичного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління, третє – 4 курс нашого інституту.

Наступного дня, 9 жовтня, на “круглому” столі на тему “Актуальні проблеми практичної діяльності нотаріату України” розглядали дійсно важливі питання щодо проблем, які ставить сьогодення. Для проведення цього заходу запросили відомого у місті нотаріуса Красногора О.В. Він доповів про ті проблемні питання, що безпосередньо виникають у практичної діяльності нотаріусів України. Студенти 4 курсу юридичного факультету підготували доповіді на теми: “Правовий статус нотаріуса”, “Системи нотаріату в Україні”, “Нотаріальні дії”, “Оформлення спадщини”.

10 жовтня відбулась Міжвузівська студентська науково-практична конференція “Правова культура та її роль в розбудові незалежної Україні”. У конференції взяли участь викладачі та студенти ЧІ МАУП, Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби та Чернігівського Державного інституту економіки та управління. Із словами привітання до усіх присутніх звернувся завідувач кафедри “Правознавства”, кандидат юридичних наук, доцент Тюленєв В.Г. На конференції студенти підготували цікаві доповіді, які стосуються правової культури, ії розповсюдження у всі сфери життя людини, особливо змістовними були доповіді про правову культуру судді, адвоката. Протягом конференції піднімались різні питання, а саме “Чи існує в нашій країні політична культура?”, “Яким чином можна покращати рівень правової культури населення?”. Обговорювання перетворилось на жваву дискусію, яка пройшла у руслі взаємного порозуміння.


Прес-служба ЧІ МАУП

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.