Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 14:32:31

Ніжинська команда перемогла в Чемпіонаті області з ігор “Що? Де? Коли?”

08.10.2013   13:20Агенцiя

У першому турі шістнадцятого Чемпіонату області з ігор “Що? Де? Коли?” перемогла й очолила рейтинг ніжинська молодіжна команда “МІФ”.

Гра відбулась п’ятого жовтня в “Науково-методичному центрі” Федерації профспілок. Організувала “Що? Де? Коли?” ЧМГО “Клуб Інтелектуальної молоді” (Чернігів) за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді ЧМР та Чернігівської облспоживспілки, повідомляє 4ernigiv.info.

І перше й трете місце в турнірній таблиці зайняли ніжинські учасники з результатом двадцять сім та двадцять три бали. Чернігівська команда “Київська Русь” всього на один бал набрала менше від лідерів і зайняла друге місце.


http://www.uezd.com.ua/page/nizhinska-komanda-peremogla-v-chempionati-oblasti-z-igor-shho-de-koli.html

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини