Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 22:42:47

Відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області "Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини"

04.10.2013   12:56Агенцiя

У рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 95-річчя – В.О. Сухомлинського, відбулась творча зустріч науковців та освітян Чернігівської області, студентів технологічного факультету ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка з педагогічним колективом і учнями Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради. Тема конференції: «Видатні українці Т.Г. Шевченко і В.О. Сухомлинський у творчій діяльності освітян Чернігівщини».

Розпочали зустріч учні Тростянецької  школи. Вони представляли свій навчальний заклад в піснях і віршах. Науково-практична  конференція проходила у жвавій діалогічній формі. Виступали і  вчителі шкіл Ічнянського району, які поділились своїм педагогічним досвідом втілення у життя ідей В.О. Сухомлинського та Т.Г. Шевченка, і науковці Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д. Ушинського, і Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, відображаючи сучасні погляди на освітній процес. Яскравим був виступ "Кобзаря" сучасності – Василя Буденного. Поет зачитав присутнім свої нові вірші, в яких розкриваються гострі соціальні питання незалежної України. Завершилась конференція вітанням учасників творчої зустрічі з Днем працівників освіти від студентів технологічного факультету.

Після проведення конференції  вчителі й учні мали змогу ознайомитись з різними видами декоративно-прикладного мистецтва на майстер-класах з художньоьго щеплення деревини, аплікації соломою, петриківського розпису, торцювання, лозоплетіння, створення ляльки-мотанки, квілінгу і техно-арту. Учні та вчителі залишились у захваті не лише від наших талановитих майстрів, а й від виставки творчих робіт викладачів і студентів технологічного факультету. Наостанок педагогічний колектив школи влаштував цікаву екскурсію по чарівному осінньому Тростянецькому дендропарку, де всі мали змогу насолодитись красою природи рідного краю.

Урочистим завершенням творчої  зустрічі в Тростянецькій школі  було відправлення листа-привітання учасникам  ХХ Всеукраїнських педагогічних читань, присвячених 95-річчю з Дня народження В.О. Сухомлинського, що відбулися 27-28 вересня в місті Кіровограді та селі Павлиші.


Григорій  Джевага, заступник декана технологічного факультету з виховної роботи

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини