“Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування”
18 вересня у рамках підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів Ніжинської міської ради Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг на тему: “Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування”.
У відкритті семінару-тренінгу взяли участь Колесник Сергій Олександрович – т.в.о. керуючого справами Ніжинської міської ради, який у своєму виступі відзначив актуальність обраної теми семінару, ним було підкреслено, що практика проведення таких тренінгів сприяє покращенню обізнаності державних службовців й посадових осіб місцевого самоврядування району із новим антикорупційним законодавством.
Проводили семінар заступник начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Олександрович Меженний та викладач Центру Олександр Миколайович Бугрим.
Учасники семінару обговорили історичний ракурс корупції та міжнародний досвід протидії їй та запобігання, мали змогу отримати роз’яснення щодо того, як трактуються корупція та корупційні правопорушення в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.
Останні новини Чернігівщини
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.