Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:41:50

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття у новому навчальному році

03.09.2013   13:51

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото1)День знань, який традиційно відзначається в нашій Державі першого вересня, цього року припав на вихідний день – неділю. То ж, зважаючи на те, що святкова лінійка в органах внутрішніх справ не проводиться, перше заняття в новому навчальному році в УМВС області було заплановано на понеділок – друге вересня.

Управління кадрового забезпечення УМВС в області організувало заняття таким чином, щоб вони пройшли в особливій святковій обстановці. Теми підібрані по важливості та значимості у суспільстві: права людини та патріотизм і відданість своїй країні та своєму обов’язку. На перше заняття були запрошені голова громадської ради при УМВС України в Чернігівській області, директор благодійної організації “Чернігівський жіночий правозахисний центр” Алла Лепеха та почесний громадянин міста Чернігова, ветеран Великої Вітчизняної війни, один з керівників чернігівського обласного пошукового клубу “Пам’ять Перемоги” Герард Кузнєцов.

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото2)Під час свого виступу Алла Григорівна підкреслила, що права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні, культурні – не даруються державою, а належать кожному від народження.

Визнання, дотримання та захист прав і свобод людини не є внутрішньою справою тієї чи іншої країни. Вони – основа людського існування і розвитку, а тому не мають кордонів.

Спираючись на міжнародно-правові стандарти, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Конституцію України, в якій зазначено, що утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави, а головним їх захисником є саме органи внутрішніх справ, про що записано в Законі України “Про міліцію”.

Під час другого виступу головний пошуковець Чернігова розповів присутнім правоохоронцям про історію створення міста над Десною, про видатних людей, які народилися працювали та поховані на території Чернігова. Зі своїх власних спогадів, ветеран розповів про роки Великої Вітчизняної війни та часи гітлерівської окупації нашої країни. Більшу частину виступу Герард Кузнєцов присвятив розповіді про підпільних рух в окупованому Чернігові, його здобутки та втрати.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.