Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 17:42:35

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття у новому навчальному році

03.09.2013   13:51

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото1)День знань, який традиційно відзначається в нашій Державі першого вересня, цього року припав на вихідний день – неділю. То ж, зважаючи на те, що святкова лінійка в органах внутрішніх справ не проводиться, перше заняття в новому навчальному році в УМВС області було заплановано на понеділок – друге вересня.

Управління кадрового забезпечення УМВС в області організувало заняття таким чином, щоб вони пройшли в особливій святковій обстановці. Теми підібрані по важливості та значимості у суспільстві: права людини та патріотизм і відданість своїй країні та своєму обов’язку. На перше заняття були запрошені голова громадської ради при УМВС України в Чернігівській області, директор благодійної організації “Чернігівський жіночий правозахисний центр” Алла Лепеха та почесний громадянин міста Чернігова, ветеран Великої Вітчизняної війни, один з керівників чернігівського обласного пошукового клубу “Пам’ять Перемоги” Герард Кузнєцов.

Міліціонери Чернігівщини провели перше заняття (фото2)Під час свого виступу Алла Григорівна підкреслила, що права людини – громадянські, політичні, економічні, соціальні, культурні – не даруються державою, а належать кожному від народження.

Визнання, дотримання та захист прав і свобод людини не є внутрішньою справою тієї чи іншої країни. Вони – основа людського існування і розвитку, а тому не мають кордонів.

Спираючись на міжнародно-правові стандарти, у 1996 році Верховна Рада України прийняла Конституцію України, в якій зазначено, що утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави, а головним їх захисником є саме органи внутрішніх справ, про що записано в Законі України “Про міліцію”.

Під час другого виступу головний пошуковець Чернігова розповів присутнім правоохоронцям про історію створення міста над Десною, про видатних людей, які народилися працювали та поховані на території Чернігова. Зі своїх власних спогадів, ветеран розповів про роки Великої Вітчизняної війни та часи гітлерівської окупації нашої країни. Більшу частину виступу Герард Кузнєцов присвятив розповіді про підпільних рух в окупованому Чернігові, його здобутки та втрати.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.