Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:24:13

Чотири школи Чернігова поповнилися новими комп’ютерними класами

03.09.2013   08:41

Виконуючи доручення Президента України щодо забезпечення навчального процесу сучасними інформаційно-комунікаційними засобами в чернігівських школах до початку нового навчального року обладнано чотири комп’ютерні класи.

«Ми повинні пам’ятати, що це, поряд із іншими новітніми технологіями, має створити нові можливості для формування особистості, спроможної до постійного самовдосконалення і самореалізації у сучасному суспільстві», - наголосив секретар міської ради Олег Шеремет, вручаючи сертифікат на урочистій лінійці в школі №33.

«Чернігів має всі передумови, аби достойно працювати над модернізацією освітнього середовища», - підкреслив він та нагадав вимогу Віктора Януковича, що зараз перед освітою постають невідкладні завдання повноцінного забезпечення формування та належного функціонування цілісного інформаційно-навчального середовища, спрямованого на задоволення потреб громадян у якісній освіті, на розвиток кожної особистості відповідно до її здібностей і творчого потенціалу.

Комп’ютерні класи сучасного формату також встановлені в школах №№6, 19 і 27. Крім того, багато навчальних закладів отримали до свята мультимедійні комплекси.

За словами начальника відділу сприяння діяльності депутатів міської ради Людмила Скоробагатько, високу активність проявили майже всі колеги-депутати, які 1 вересня взяли участь у святкових лінійках у різних школах міста. «Завдяки тому, що День знань припав на вихідний, привітати дітей і їхніх учителів прийшло багато батьків та гостей, а тому свято вийшло по-родинному теплим і щирим», - відзначила вона.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.