Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 14:10:16

Чотири школи Чернігова поповнилися новими комп’ютерними класами

03.09.2013   08:41

Виконуючи доручення Президента України щодо забезпечення навчального процесу сучасними інформаційно-комунікаційними засобами в чернігівських школах до початку нового навчального року обладнано чотири комп’ютерні класи.

«Ми повинні пам’ятати, що це, поряд із іншими новітніми технологіями, має створити нові можливості для формування особистості, спроможної до постійного самовдосконалення і самореалізації у сучасному суспільстві», - наголосив секретар міської ради Олег Шеремет, вручаючи сертифікат на урочистій лінійці в школі №33.

«Чернігів має всі передумови, аби достойно працювати над модернізацією освітнього середовища», - підкреслив він та нагадав вимогу Віктора Януковича, що зараз перед освітою постають невідкладні завдання повноцінного забезпечення формування та належного функціонування цілісного інформаційно-навчального середовища, спрямованого на задоволення потреб громадян у якісній освіті, на розвиток кожної особистості відповідно до її здібностей і творчого потенціалу.

Комп’ютерні класи сучасного формату також встановлені в школах №№6, 19 і 27. Крім того, багато навчальних закладів отримали до свята мультимедійні комплекси.

За словами начальника відділу сприяння діяльності депутатів міської ради Людмила Скоробагатько, високу активність проявили майже всі колеги-депутати, які 1 вересня взяли участь у святкових лінійках у різних школах міста. «Завдяки тому, що День знань припав на вихідний, привітати дітей і їхніх учителів прийшло багато батьків та гостей, а тому свято вийшло по-родинному теплим і щирим», - відзначила вона.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 11:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю

Чернігівка Олена Костевич повернулася з Олімпіади з бронзовою медаллю 10:54

Бронзову призерку Олімпійських ігор у Токіо, Почесну громадянку Чернігова Олену Костевич та її тренера Ігоря Чередінова з великою радістю зустріли в аеропорту Борисполя.

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства

Поліція Чернігівщини підтримує ідею створення притулку для постраждалих від домашнього насильства 09:17

Наразі громада міста Чернігова підіймає питання створення притулку для осіб, які зазнали домашнього насильства. Поліція Чернігівської області долучилася до цього процесу, адже спільними зусиллями правоохоронців, громадських організацій, місцевої влади та соціальних служб вдасться якісніше протидіяти домашньому насильству.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:46

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 04 серпня по 08 годину 05 серпня 2021 року

5 серпня - Міжнародний день світлофора

5 серпня - Міжнародний день світлофора 08:41

Перший світлофор був винайдений Джеєм Найтом і був встановлений в 1868 році у Лондоні біля будівлі парламенту.