Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:41:03

Увага! Конкурс талантів Чернігова

28.08.2013   14:00Агенцiя

З 16 до 18 вересня в Чернігові проходитиме Шостий міжрегіональний живописний конкурс-пленер “Легенди та міфи Чернігова”, присвячений 70-ій річниці визволення міста від фашистських загарбників та 200-річчю від дня народження Т. Г. Шевченка.

Тема 2013 року – “Шевченко і мистецька Чернігівщина”.

У конкурсі-пленері беруть участь учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання). Вік учасників – 10-15 років. До участі запрошуються два учні та один викладач-супроводжуючий від навчального закладу.

Для участі у конкурсі-пленері заповнюється заявка на участь делегації з трьох чоловік, яка надсилається до 9 вересня за адресою: дирекції Шостого міжрегіонального живописного конкурсу-пленеру “Легенди та міфи Чернігова”, Чернігівська дитяча художня школа, вул. Горького, 33, м. Чернігів, 14000, телефони (0462) 970-121, 645-875, (050) 443-14-19. Заявку необхідно підтвердити повідомленням на електронну пошту: childrens_art_school@mail.ru.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі-пленері, надсилають наступні документи:

– заявку встановленого зразка;

– свідоцтво про народження учня-учасника (копія);

– творче резюме на CD диску для буклета (фото учасника, навчальний заклад, клас, відділення, до якого виду мистецтва більша прихильність, участь у конкурсах та пленерах, наявність дипломів, П.І.П. викладача, який супроводжує учасника, та його фах).

Конкурс-пленер проводиться в таких номінаціях:

– кращий живописний твір;

– краща декоративна станкова композиція.

Засоби виконання: акварель, гуаш, олівець. Розміри: ? або ? аркуша паперу розміру А1. Матеріали для роботи учасники конкурсу-пленеру повинні взяти з собою.

Вимоги до оформлення виставкових та конкурсних робіт: на зворотній стороні, праворуч у нижньому кутку кожної роботи має бути заповнений та наклеєний паспорт, де слід вказати ім’я та прізвище автора, вік, назву роботи, дату й місце її виконання, розмір і техніку виконання, школу та викладача, а також поставити підпис.

Учасники та переможці конкурсу-пленеру нагороджуються дипломами, сувенірами та подарунками від організаторів та спонсорів.

Захід проводиться з метою пропаганди традиційної національної культури, презентації сучасного образотворчого мистецтва юних українських митців, удосконалення досвіду художньо-мистецької діяльності, підвищення рівня творчої майстерності в станковій декоративній композиції, створення умов для подальшого розвитку юнацького пленерного руху в Україні, піднесення культурно-туристичного іміджу Чернігова.

Організаторами конкурсу-пленеру виступають Чернігівська міська рада, управління культури Чернігівської міської ради, Чернігівська дитяча художня школа.

За матеріалами управління культури міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.