Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 лютого, 04:29:20

Цикл семінарів-практикумів завершено

27.08.2013   12:49Агенцiя

Останній семінар-практикум “Організація та проведення культурно-масових заходів акцій/заходів” завершився 26 серпня в офісі МГО ЦПМ “Апельсин”

У ході семінару 15 представників із 8 ініціативних груп та громадських організацій Чернігівської області ознайомились з досвідом МГО ЦПМ “Апельсин” у проведенні культурно-масових заходів, розробляли програми заходів, інформаційні (рекламні) кампанії, кампанії по залученню благодійних пожертв, обговорювали компоненти підтримки запланованих заходів з боку МГО ЦПМ “Апельсин”.

“Віримо, що після отриманих знань учасники школи-практикуму розроблять та проведуть в своїх регіонах цікаві, змістовні заходи, які принесуть користь громаді та сприятимуть підвищенню іміджу громадських організацій серед державних, бізнесових установ, пересічних громадян Чернігівської області”, – коментує останній семінар Станіслав Тавлуй-бей Придеснянський, керівник проекту “Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні!”.

Упродовж всього циклу семінарів учасники ознайомилися з українським законодавством що регулює діяльність громадських організацій, опанували навички фандрейзингу, стратегічного планування. Наступне завдання для учасників – провести соціально важливі заходи (акції) у своєму регіоні.

Нагадуємо, що семінар-практикум проводився в рамках проекту “Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні!”.


Дмитро Лук’янов, МГО ЦПМ “Апельсин”

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини