Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 23:14:30

Представники громадських організацій Чернігівської області опанували навички фандрейзингу

19.08.2013   13:46Агенцiя

Семінар-практикум “Фандрейзинг в діяльності громадських організацій” відбувся 17-18 серпня 2013 року в офісі МГО ЦПМ “Апельсин”.

13 учасників із 7 громадських організацій та ініціативних груп Чернігівської області опановували навички написання листів-запитів до бізнес-структур, вивчали правила/техніки ведення переговорів, ознайомились із етикою фандрейзингу, планували кампанії по залученню коштів на реалізацію статутних завдань.

У перший день учасники семінару отримали практичне завдання – провели вуличну акцію по збору благодійних пожертв серед мешканців міста Чернігова на реабілітацію близнят Яковенків (важка форма ДЦП). За 60 хвилин було зібрано 1030,97 гривень.

Дякуємо чернігівській громаді за милосердне відношення до тих, хто потребує допомоги!

“На семінарах-практикумах я отримую багато корисної інформації, після якої певним чином змінюються: світогляд на деякі речі, методи планування діяльності організації, методи роботи в команді. Ці семінари є поштовхом для розвитку новостворених громадських організацій”, – ділиться своїми враженнями Марія Мазко, Ріпкинська ГО “СПАМ”.

Нагадуємо, що семінар-практикум проводився в рамках проекту “Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні!”, який реалізує МГО ЦПМ “Апельсин” за підтримки Національного фонду розвитку демократії (США)

Дмитро Лук'янов

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.