Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 22:37:29

У музеї-квартирі Павла Тичини стартує новий проект "Я хочу вчитися!"

08.08.2013   07:14

Навчання - один з найважливіших у житті кожної людини період, коли не лише накопичується маса знань, а й формується світогляд, набуваються навички використання отриманих знань.

Музеєм-квартирою Павла Тичини проведено вже не одну акцію "Виховуймо розумну націю разом!", результатами якої стало передання до шкільних бібліотек Бобровицького району на Чернігівщині понад 1500 книг.

Сьогодні ми часто чуємо нарікання з боку батьків на те, що зібрати дитину до школи дуже дорого. Так, нині це недешево, але є обов"язковим, бо кожна дитина повинна піти до школи з порфеликом, книгами, зашитами та обкладинками до них, олівцями, фарбами, ручками, пеналом, лінійкою, альбомами для малювання і т.і, т.і, т.і...

Переважно батьки, звичайно, "викладуться" повністю, щоб їх чадо пішло до школи не гірше, ніж інші діти. Але ж не таємниця, що є дітки, які ростуть в неповних сім"ях. Є й такі, чиї батьки не вельми відповідально ставляться до виховання своєї малечі. Але ж дітки не винні у тому. Вони чекають свята - 1 вересня - як чогось незвіданого, переломного, нового у своєму іще такому короткому житті. Павло Григорович Тичина завжди з особливим пієтетом ставився як до самого процесу пізнання-навчання, так і до усіх його складових.

Зокрема, він як Депутат Верховної Ради УРСР та своєму окрузі постійно допомагав багатобітним сім"ям, опікувався малечою, купував для дітей одяг, книги. Також Павло Тичина своїм коштом придбав цілі комплекти книг для багатьох сільських бібліотек, які потрібно було обладнати після Другої Світової війни.

В продовження доброї Тичинівської традиції , вд 10 до 29 серпня 2013 року у Музеї-квартирі Павла Тичини в рамках проекту "Я хочу вчитися!" оголошує збір усього неохідного для навчання дітей - зошитів, ручок, олівців, обкладинок, пеналів, прописів, книг та іншого необхядного шкільного начиння. 30 серпня 2013 року усі зібрані речі будуть передані до школи села Ядлівка, бо саме у цьому селі було коріння Тичинівського роду.   - See more at:

http://www.tychyna.com/index.php/features/aktsii/596-u-muzei-kvartyri-pavla-tychyny-startuie-novyi-proekt-qya-khochu-vchytysiaq

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.