Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 11:30:35

У Чернігові чекають на бажаючих розвивати Україну

05.08.2013   17:17Агенцiя

Чернігівська громадська організація, Центр гуманістичних технологій АХАЛАР, запрошує активних, ініціативних і творчих громадян та працівників ЗМІ стати учасниками програми "Територія розвитку".

руки

руки

Мета програми - сприяння налагодженню, підтримці та поглибленню партнерських відносин між громадськими організаціями та вітчизняними ЗМІ у реалізації проектів та програм задля добробуту громади й України, в цілому.

У рамках заходу:
- семінари на теми "Школа анімації AHALAR. Я й громада", "Інструменти й методики активізації громади", "Взаємодія з медіа партнерами", "Менеджмент проектів";
- тижневі стажування в Європі;
- видачі міні грантів до 6500 грн.кожний;
- допомога у розробці та реалізації ідеї, втілення її в конкретний проект;
- міжнародна конференція на тему анімації громади.

Заявки на участь у програмі приймають до 20 серпня (включно). Анкету та контактні дані можна переглянути тут: http://ahalar.org/news/446.

Результати відбору будуть оголошені після 31 серпня.

Останні новини Чернігівщини

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення

В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16

Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини