Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 21:47:58

У Чернігові журналістів навчать боротися з корупцією в сфері державних закупівель

22.07.2013   15:32Агенцiя

Про реалізацію даного проекту розповів експерт ГО «Бюро аналізу політики» Микола Чернотицький на прес-конференції в дискусійному клубі «Експертна думка».

Сам проект полягає в дослідженні випадків порушень в діях місцевих органів влади та проведенні серії тренінгів для журналістів та громадських діячів на території північно-східної України (Сумська, Харківська, Полтавська, Донецька та Чернігівська області). Основною метою цих заходів є мінімізація корупції у процесі державних закупівель товарів, робіт і послуг шляхом формування експертного співтовариства, здатного здійснювати якісний аналіз державних закупівель в регіонах проекту, інформувати про ситуацію громадянське суспільство і правоохоронні органи.

Як повідомив Микола Чернотицький, в минулому році подібні тренінги вже проходили в ряді областей України і зрушення в сфері гласності держзакупівель в цих регіонах показують ефективність даної програми.

Тренінг в м. Чернігові відбудеться 25-26 серпня, про місце проведення буде повідомлено додатково.

Сам тренінг буде полягати в аналізі місцевого бюджету та річних планів закупівель, Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про здійснення державних закупівель» (тренери розглянуть їх суть та пояснять особливості використання). Загалом експерти навчать розумітися в сфері бюджетної політики та впливати на неї.

Після навчання, організатори проекту разом з учасниками зроблять моніторинг вибраних державних закупівель установ і організацій Чернігівської області.

Дискусійний клуб "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина знову «помаранчева»

Чернігівщина знову «помаранчева» 17:35

Відповідно до Індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, від 21 січня поточного року Чернігівська область разом із п’ятьма іншими регіонами України увійшла до «помаранчевої» зони епіднебезпеки по корона вірусній інфекції.

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі

700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі 17:29

Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки

З нагоди Дня Соборності на урочистостях у Чернігівській ОДА вручили нагороди та відзнаки 17:26

Щороку 22 січня, Україна відзначає День Соборності в пам’ять про знакову подію державотворення. Сьогодні в облдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди цього свята.

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов

На Чернігівщині очікується погіршення погодних умов 17:20

Удень 22 січня у Чернігові та області очікується посилення вітру до 15-20 м/с. Пориви вітру можуть спричинити утворення локальних переметів на автошляхах.

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності

Міський голова Чернігова закликав Президента України провести Форум національної єдності 16:38

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до Президента України з закликом провести Форум національної єдності. Про це він написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук.