Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 17:14:20

Що очікує на Грем’яцьку школу? ОФІЦІЙНО

18.07.2013   16:12Агенцiя

Чи справді гроші, виділені із державного бюджету на ремонт Грем’яцької школи Новгород-Сіверського району, зникли у невідомому напрямку?

Адже саме таку інформацію розповсюджено у багатьох ЗМІ минулого тижня.

Ще в листопаді минулого року батькам школярів повідомили, що розпочнеться капітальний ремонт приміщення навчального закладу. Щоб не зупиняти учбовий процес, дітей вирішили тимчасово перевести в інше приміщення.

З історії питання. 13 листопада 2012 року відділом освіти Новгород-Сіверської райдержадміністрації підписано відповідний договір із підприємством ПАТ “Новгород-Сіверська ПМК-86”. За місяць бригада робітників цієї організації демонтувала в класах Грем’яцької школи підлогу і систему опалення. Грошей за свою роботу будівельна організація не отримала, тож працівники припинили ремонтні роботи. Батьки і діти так і залишилися без оновленої школи. А ЗМІ звинуватили чиновників у руйнуванні школи і зникненні грошей.

16 липня цього року голова райдержадміністрації В’ячеслав Кауфман, голова районної ради Віктор Душин, начальник відділу освіти Ірина Зюзько, начальник Управління державної казначейської служби в районі Антоніна Примакова та виконавчий директор ПАТ “Новгород-Сіверська ПМК-86” Микола Рак зустрілися біля приміщення Грем’яцької школи з сільським активом, батьками учнів і педагогами.

Під час спілкування з місцевими жителями, В’ячеслав Кауфман повідомив: “У цьому році коштів з державного бюджету на ремонт Грем’яцької школи ще не виділено, тому роботи не відновлювались. Проте, за підсумками І півріччя 2013 року будуть внесені зміни до районного бюджету та виділені кошти на продовження ремонту школи. Питання про це буде розглядатись на сесії районної ради”.

Також ситуацію з коштами пояснювала людям керівник Управління державної казначейської служби в районі Антоніна Примакова. За її словами, у минулому році для капітального ремонту Грем’яцької школи було виділено 1,8 мільйона гривень з державного бюджету. Вказані кошти надійшли до Управління державної казначейської служби України у Новгород-Сіверському районі. Організація, що виграла тендер, розпочала роботи за власні кошти і виконала їх на 165 тис. грн. У кінці року згідно із законодавством невикористані кошти були повернуті до держбюджету”.

Голова райдержадміністрації В’ячеслав Кауфман повідомив колективу навчального закладу та батькам учнів, що на ремонт Грем’яцької школи додатково виділено 500 тис. грн з обласного бюджету. Також людям пообіцяли відновити ремонтні роботи у приміщенні школи упродовж найближчих двох тижнів. Очікується, що будівельники відремонтують систему опалення, замінять підлогу та, можливо, замінять вікна.

Сподіваємось, що новий навчальний рік діти розпочнуть у стінах відремонтованого навчального закладу.

Підготовлено Департаментом інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
за матеріалами РДТРК “Сіверська”

До теми: На Чернігівщині ремонт опорної сільської школи закінчився розвалом. ВІДЕО

 

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини