Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 грудня, 21:13:15

Семінар-практикум «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти роботи громадських організацій»

15.07.2013   13:28Агенцiя

13-14 липня в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» відбувся другий семінар–практикум для громадських організацій та ініціативної молоді Чернігівської області.

На питання як зареєструвати громадську організацію та вести звітність дотримуючись чинного законодавства відповідали тренери та модератори семінару «Реєстрація, звітність та юридичні аспекти робот громадських організацій»:
Ковальчук Володимир – юрист Навчально-методичного центру профспілок;
Черенько Ірина – Голова Правління МГО ЦПМ «Апельсин», тренер Фундації імені князів-благодійників Острозьких;
Тавлуй Станіслав – координатор проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні».

Учасники семінару ознайомились з «Новеллами» нового Закону «Про громадські об’єднання», вимогами податкового законодавства, трудовими відностнами та представницькими функціями в громадських об’єднаннях, розглянули Закон «Про захист персональних данних, вивчили особливості документального оформлення окремих видів операцій, а саме: обіг готівкових коштів, придбання матеріальних цінностей, отримання та надання різних видів допомоги та внесків.

Оскільки тема наступного семінару «Стратегічне планування громадських організацій», учасники отримали завдання зробити стратегічний зріз роботи громадської організації за 2012-2013рр.

Наступний семінар відбудеться 27-28 липня 2013 року і буде присвячений стратегічному плануванню.

Семінар проведено в рамках проекту «Молодь Чернігівщини – авангард демократичних змін в Чернігівському регіоні» за підтримки Національного фонду розвитку демократії (США).

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини