Грати - не перешкода для ЗНО та отрммання вищої освіти
В Україні триває вступна компанія. Випускники шкіл вже знають результати тестів, проте, складання зовнішнього незалежного оцінювання триває.
Участь у додатковій сесії ЗНО беруть ті, хто з поважних причин не змогли скласти тести у визначений термін, а також учні, які навчались за гратами.
В цьому році зовнішнє незалежне оцінювання в Прилуцькій виховній колонії проходять 14 вихованців. Серед них – 2 випускники попередніх років, що свідчить про те, що хлопці підійшли до цього іспиту досить серйозно і виважено.
9 абітурієнтів складають випробування з біології, 6 – з математики, 5 – з хімії, 5 – з фізики, 4 – з історії України, 3 – з географії. Ну й звичайно всі 14 писали роботу з української мови і літератури.
Слід зазначити, що більшість випускників добросовісно підійшли до ЗНО, ретельно готувалися, використовуючи кожну хвилину вільного часу, проводили самопідготовку в бібліотеці та відвідували консультації педагогів школи.
ЗНО – це реальний шанс для вихованців Прилуцької виховної колонії вступити до вищих навчальних закладів, перебуваючи в місцях позбавлення волі. Бо ж мріють хлопці навчатися на факультетах екології та біоресурсів, землевпорядкування і менеджменту, хочуть стати соціальними працівниками і педагогами.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.