Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:39:29

У Чернігівському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою завершилися вступні іспити

15.07.2013   10:51

Цього року одягти ліцейський однострій виявили бажання 253 підлітки, що на майже на сто чоловік більше від потреби.

Для того, щоб стати ліцеїстами юнакам необхідно було скласти вступні іспити з математики і української мови. Особлива увага приділялася фаховим випробуванням. А саме медичному та психологічному обстеженню, іспиту з фізичної підготовки. З найкращих абітурієнтів сформовано навчальні взводи першого курсу загальною кількістю 181 особа.

– Іспити тривали два тижні, – розповів заступник начальника ліцею підполковник Євген Казанін. - До ліцею приймали юнаків віком 15 років, які в майбутньому мріють стати офіцерами Збройних Сил та інших силових структур. Відбір вступників проводився на підставі вивчення особової справи юнака, а зарахування до ліцею - за результатами вступних випробувань.

При відборі кандидатів на навчання перевага надавалася дітям  з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Поза конкурсом, за умови позитивного складання вступних випробувань, зараховувалися діти-сироти та діти, які залишилися без опіки батьків. Також до «пільговиків» належали діти, у яких один із батьків-військовослужбовців загинув під час виконання службових обов'язків. Першочергове право на зарахування до ліцею мали юнаки з багатодітних сімей, з числа дітей учасників бойових дій, дітей військовослужбовців, та дітей, батьки яких були учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи або загинули під час виконання службових обов'язків, але за умови рівної кількості набраних балів

Варто зазначити, що цього року серед вступників багато осіб, які приїхали на навчання з сільської місцевості. Абітурієнти прибували не тільки з Чернігівської області, а майже з усіх регіонів України. Підполковник Євген Казанін також додав, що більшість юнаків підтвердили свої оцінки зі шкільної програми за дев’ятий клас.

Наразі майбутні ліцеїсти продовжили відпочинок на літніх канікулах, а у навчальному закладі триває ремонт приміщень та удосконалюється навчально-матеріальна база.

На День знань, 1-го вересня, у навчальному закладі відбудеться урочисте посвячення «новобранців» у ліцеїсти, після чого вони розпочнуть свій шлях до офіцерських погон.

Мазур Григорій

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.