Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 10:38:37

У Чернігівському юридичному коледжі відбувся випуск молодих офіцерів. ФОТО

09.07.2013   15:38Агенцiя

6 липня відбувся 19 випуск молодих офіцерів Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України. Традиційно урочисті заходи пройшли на Пагорбі Слави.

143 курсанти, що навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» спеціальністю «Правоохоронна діяльність» та 50 курсантів, що навчалися за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напрямом підготовки «Правоохоронна діяльність», отримали  дипломи про освіту.

З успішним завершенням коледжу й присвоєнням первинного офіцерського звання випускників привітали Начальник департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України, кандидат юридичних наук, генерал-майор внутрішньої служби  Зінченко Сергій Арнольдович, Начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Болдорев Сергій Михайлович, Начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Доробалюк Олександр Павлович, заступник директора Чернігівського  регіонального управління Приватбанку Сердюк Світлана Олегівна.

Дипломи з відзнакою та цінні подарунки  отримали 19 осіб з загальної кількості випускників.

З теплими напутніми словами до випускників звернувся  Начальник коледжу, кандидат юридичних наук, полковник внутрішньої служби Олійник Олександр Іванович. «Сьогодні ви починаєте власну подорож в бурхливому життєвому морі, коли опори, які підтримували вас роками навчання, будуть відкинуті, а служба, яку ви обрали, в повній мірі випробовуватиме вас труднощами та відповідальністю. Навчаючись у коледжі ви отримали всебічні знання, сформували навички творчого мислення, усвідомили необхідність застосування європейських стандартів поводження із засудженими. Все це, покладене в основу професійної діяльності, сприятиме процесу повернення засуджених у суспільство повноправними громадянами. Горді і раді з того, що  реалізація  цих складних і почесних завдань саме за вами, молоді офіцери. Впевнені, що добрими ділами на благо України ви прославите і наш коледж».

Від імені колегії і керівництва Державної пенітенціарної служби України привітав випускників Начальник департаменту по роботі з персоналом Державної пенітенціарної служби України, кандидат юридичних наук, генерал-майор внутрішньої служби  Зінченко Сергій Арнольдович. «Дорогі колеги, Ви стаєте  на відповідний шлях професійного ствердження  в абсолютно новій якості фахівця-пенітенціарія. Це вимагає від Вас, як практичної реалізації  знань набутих під час навчання, так і консолідації всіх духовних і фізичних сил для виконання цього складного, але почесного звання.  Вам робити майбутнє кримінально-виконавчої системи, оскільки Ви починаєте як професіонали в знаковий час принципового реформування кримінально-виконавчої системи в пенітенціарну».

Випуск молодих офіцерів - це свято не лише для вчорашніх курсантів, але й для всього навчального закладу. І готуються до нього як водиться ретельно. Саме тому, порадували новоспечених лейтенантів курсанти 1-го та 2-го навчальних курсів бездоганним виконанням плац-параду та розгортанням символічного курсантського пагону.

Ритуал  освяти випускників провів Настоятель храму Архістратига  Михаїла, кандидат богослов’я, духовний куратор  коледжу отець Іоан.

Розділити незабутні миті з випускниками  прийшли також їх рідні. Привітала випускників та подякувала керівництву і викладачам коледжу від імені батьків мати випускника Шапка Олена Миколаївна. «За роки, що ви провели в стінах коледжу, ви отримали набагато більше знань і життєвого досвіду, ніж ваші однолітки. Вашими наставниками були прекрасні педагоги й офіцери. Вони прищеплювали вам такі якості, як любов до Батьківщини, порядність і прагнення бути зразком у всьому. Бажаю вам натхнення і успіхів у вашій подальшій нелегкій праці».

Хвилюючі хвилини отримання дипломів, ритуал освяти, все це злилося у свідомості вчорашніх курсантів у одну радісну і незабутню хвилину. Під залпи салюту, урочистим маршем молоді лейтенанти рушили у самостійне життя весело підкидаючи у гору  пригоршні монет.

Світлана Ющенко,
Чернігівський юридичний коледж

Останні новини Чернігівщини

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати

Кабмін знову змінив правила карантину – кому дозволили працювати 09:22

Кабінет Міністрів України під час свого засідання 8 квітня схвалив зміни до постанови про карантинні обмеження для боротьби з поширенням коронавірусу. Про внесені зміни прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив у своєму телеграм-каналі.

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі

Судитимуть трьох громадян Грузії, які обвинувачуються у вчиненні розбою у Менському районі 09:11

Менська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох громадян Грузії, які підозрюються у вчиненні розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих розмірах (ч. 4 ст. 187 КК України).

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку

У Чернігові людям похилого віку рекомендують приходити за покупками до супермаркетів зранку 09:02

В усіх супермаркетах Чернігова на час дії карантину контролюватиметься дотримання достатньої дистанції між відвідувачами, а людям похилого віку рекомендуватимуть здійснювати покупки тільки зранку, а саме з 8.00 год. до 10.00 год.