Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 17:55:43

У Ріпках вирішували як допомагати покинутим дітям та одиноким матерям

09.07.2013   08:32Агенцiя

Про діяльність Чернігівського обласного центру матері та дитини «Батьки й дитина разом», а також про перспективу створення районного центру матері та дитини йшла мова під час засідання круглого столу, яке відбулося в Ріпкінській районній державній адміністрації.

На зустрічі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Андрій Булда,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко, провідний спеціаліст служби у справах дітей Ніна Кравець, завідуючий сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Петро Транківський, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Гоголь.

Відкрив засідання круглого столу  заступник голови районної державної  адміністрації Андрій Булда, який наголосив на важливості питання попередження раннього соціального сирітства в районі. Наталія Кравець та Петро Транківський  ознайомили присутніх зі статистичними даними щодо обліку неблагополучних та багатодітних сімей в районі. Ігор Гоголь зупинився на питаннях соціального захисту сімей з дітьми. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко поінформувала про діяльність обласного соціального центру матері та дитини «Батьки й дитина разом».

Питання відмови матері від дитини у пологовому будинку  є актуальним як для України загалом, так і для окремих регіонів області, тому нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», спрямовані на зменшення  кількості покинутих у пологовому будинку немовлят і зменшення інвалідизації дітей.

Учасники круглого столу обговорили перспективи створення центру матері і дитини в Ріпкинському районі. Кожна мати, яка опинилася в скрутному становищі, зможе отримати тимчасове житло та соціальний супровід.

Медичну допомогу дітям, стан яких потребує ранньої корекції та подальшої реабілітації, а також психологічну підтримку матерям таких дітей надаватимуть патронатні служби при дитячих поліклініках, соціально-реабілітаційних центрах і будинках дитини.

 В кожному регіоні мають  бути створені центри матері  і дитини, де їм надаватиметься  відповідна підтримка.

Леся Сидоренко, директор Ріпкинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 133 нових випадки COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 1 грудня в області зафіксовано 133 нових випадки COVID-19. Зокрема 77 — у Чернігівському районі (в тому числі 65 — у Чернігові), 20 — у Корюківському, 19 — у Прилуцькому, 12 — у Новгород-Сіверському районі та 5 — у Ніжинському. 48 захворілих госпіталізовані.

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє

На Чернігівщині ухвалено регіональну програму боротьби з амброзіє 17:23

30 листопада депутати обласної ради на пленарному засіданні сесії підтримали і ухвалили запропоновану Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області регіональну цільову програму боротьби з карантинним бур’яном - амброзією полинолистою, розраховану на 2022-2026 роки.

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК

Інформація про розстріл мігрантів у Чорнобильській зоні - ФЕЙК 17:17

У мережі Інтернет почало ширитися відео, на якому, начебто, зняті тепловізійною камерою кадри розстрілу групи осіб.

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина

Продовжується облаштування wim-майданчика для зважування фур поблизу Ніжина 12:32

На автомобільній дорозі Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі.

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з  метою збуту до установи з виконання покарань

Вироком суду призначено покарання жінці за незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів з метою збуту до установи з виконання покарань 12:23

Вироком Новозаводського районного суду м.Чернігова від 29.11.2021 жительку одного з сіл Чернігівського району та області визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів з метою збуту (ч.2 ст.307 КК України).