Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 22:21:20

У Ріпках вирішували як допомагати покинутим дітям та одиноким матерям

09.07.2013   08:32Агенцiя

Про діяльність Чернігівського обласного центру матері та дитини «Батьки й дитина разом», а також про перспективу створення районного центру матері та дитини йшла мова під час засідання круглого столу, яке відбулося в Ріпкінській районній державній адміністрації.

На зустрічі були присутні заступник голови районної державної адміністрації Андрій Булда,  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко, провідний спеціаліст служби у справах дітей Ніна Кравець, завідуючий сектором у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Петро Транківський, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Гоголь.

Відкрив засідання круглого столу  заступник голови районної державної  адміністрації Андрій Булда, який наголосив на важливості питання попередження раннього соціального сирітства в районі. Наталія Кравець та Петро Транківський  ознайомили присутніх зі статистичними даними щодо обліку неблагополучних та багатодітних сімей в районі. Ігор Гоголь зупинився на питаннях соціального захисту сімей з дітьми. Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Леся Сидоренко поінформувала про діяльність обласного соціального центру матері та дитини «Батьки й дитина разом».

Питання відмови матері від дитини у пологовому будинку  є актуальним як для України загалом, так і для окремих регіонів області, тому нові соціальні ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України», спрямовані на зменшення  кількості покинутих у пологовому будинку немовлят і зменшення інвалідизації дітей.

Учасники круглого столу обговорили перспективи створення центру матері і дитини в Ріпкинському районі. Кожна мати, яка опинилася в скрутному становищі, зможе отримати тимчасове житло та соціальний супровід.

Медичну допомогу дітям, стан яких потребує ранньої корекції та подальшої реабілітації, а також психологічну підтримку матерям таких дітей надаватимуть патронатні служби при дитячих поліклініках, соціально-реабілітаційних центрах і будинках дитини.

 В кожному регіоні мають  бути створені центри матері  і дитини, де їм надаватиметься  відповідна підтримка.

Леся Сидоренко, директор Ріпкинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.