Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 08:59:14

У Чернігові педагоги обговорили як вчити обдарованих старшокласників

18.06.2013   11:27Агенцiя

Найперше, що має зробити вчитель, – це розвинути в учнях дух допитливості. Д.І. Менделєєв

Саме під таким гаслом 17 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар «Профільне природничо-наукове навчання обдарованих учнів старшої школи». Відкрив семінар перший проректор університету Володимир Олександрович Дятлов, він привітав учасників і побажав їм плідної та змістовної роботи. 

З вітальним словом до учасників звернулася керівник Чернігівського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук Марина Валеріївна Коновальчук.

В рамках роботи семінару відбулась співбесіда педагогів-експериментаторів з науковим керівником експерименту член-кореспондентом НАПН України Анатолієм Івановичем Сологубом. Обговорювалися теоретичні основи авторської педагогічної системи профільного природничо-наукового навчання, розробленої Анатолієм Івановичем.

Окрім обговорення проблем профільного природничо-наукового навчання, робота конференції передбачає й культурну програму. Гості міста змогли відвідали історичні пам’ятки Валу та Антонієві печери.

Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.