Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 06:38:02

У Чернігові педагоги обговорили як вчити обдарованих старшокласників

18.06.2013   11:27Агенцiя

Найперше, що має зробити вчитель, – це розвинути в учнях дух допитливості. Д.І. Менделєєв

Саме під таким гаслом 17 червня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар «Профільне природничо-наукове навчання обдарованих учнів старшої школи». Відкрив семінар перший проректор університету Володимир Олександрович Дятлов, він привітав учасників і побажав їм плідної та змістовної роботи. 

З вітальним словом до учасників звернулася керівник Чернігівського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України, кандидат педагогічних наук Марина Валеріївна Коновальчук.

В рамках роботи семінару відбулась співбесіда педагогів-експериментаторів з науковим керівником експерименту член-кореспондентом НАПН України Анатолієм Івановичем Сологубом. Обговорювалися теоретичні основи авторської педагогічної системи профільного природничо-наукового навчання, розробленої Анатолієм Івановичем.

Окрім обговорення проблем профільного природничо-наукового навчання, робота конференції передбачає й культурну програму. Гості міста змогли відвідали історичні пам’ятки Валу та Антонієві печери.

Відділ профорієнтаційної роботи
та зв’язків із громадськістю
ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини