Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:24:37

Cлухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби

18.06.2013   08:39

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 “Державне управління”

17-21 червня в Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для землевпорядників сільських та селищних рад (ІІ сесія). У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби у світлі проведення економічних реформ; методичними засадами складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, заходами щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; окремими питаннями ведення, реєстрації земельних ділянок, надання витягів про земельну ділянку та відомостей про об’єкти державного земельного кадастру; грошовою оцінкою земель населених пунктів, методикою нормативної грошової оцінки земель, правовими засадами проведення оцінки земель, процедурою затвердження і оприлюднення оцінки земель; ринковими складовими механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; визначення форм власності на землю та механізми реалізації права власності на землю громадян; порядком надання сільськогосподарських земель державної власності за межами населених пунктів.

На практичних заняттях землевпорядники ознайомляться з комп’ютерними технологіями у веденні обліку земель органами місцевого самоврядування.

В рамках навчання його учасники відвідають низку занять, присвячених боротьбі з проявами корупції в органах місцевого самоврядування. На розгляд виносяться питання щодо соціальних передумов, понять, сутності корупції в Україні та світового досвіду боротьби з нею; системи корупційних правопорушень в Україні; відповідальності за вчинення корупційних дій; міжнародних організацій та міжнародних стандартів, що діють у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму. По закінченню навчання слухачі перевірять свої знання під час комп’ютерного тестування та отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини