Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 грудня, 09:42:27

Cлухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби

18.06.2013   08:39

Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 “Державне управління”

17-21 червня в Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для землевпорядників сільських та селищних рад (ІІ сесія). У відкритті заходу взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з стратегічними напрямками діяльності землевпорядної служби у світлі проведення економічних реформ; методичними засадами складання проектів землеустрою щодо формування землеволодінь та землекористувань, заходами щодо охорони земель та збереження родючості ґрунтів; окремими питаннями ведення, реєстрації земельних ділянок, надання витягів про земельну ділянку та відомостей про об’єкти державного земельного кадастру; грошовою оцінкою земель населених пунктів, методикою нормативної грошової оцінки земель, правовими засадами проведення оцінки земель, процедурою затвердження і оприлюднення оцінки земель; ринковими складовими механізму приватизації земельних ділянок шляхом укладання цивільно-правових угод; визначення форм власності на землю та механізми реалізації права власності на землю громадян; порядком надання сільськогосподарських земель державної власності за межами населених пунктів.

На практичних заняттях землевпорядники ознайомляться з комп’ютерними технологіями у веденні обліку земель органами місцевого самоврядування.

В рамках навчання його учасники відвідають низку занять, присвячених боротьбі з проявами корупції в органах місцевого самоврядування. На розгляд виносяться питання щодо соціальних передумов, понять, сутності корупції в Україні та світового досвіду боротьби з нею; системи корупційних правопорушень в Україні; відповідальності за вчинення корупційних дій; міжнародних організацій та міжнародних стандартів, що діють у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансування тероризму. По закінченню навчання слухачі перевірять свої знання під час комп’ютерного тестування та отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.