“Нове законодавство про державну службу: методика проведення функціонального обстеження діяльності державних органів, практика запровадження та питання організації проведення спеціальної перевірки”
Чергове навчання за програмою постійно діючого семінару пройшло в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для спеціалістів відділів кадрової роботи фінансових управлінь та управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій.
У рамках теми про модернізацію державної служби слухачі мали змогу здійснити порівняльний огляд нового та діючого законів України “Про державну службу”, ознайомитися з класифікацією посад державної служби та співвіднесенням рангів державних службовців. Також розглядалися поняття та сутність компетенцій, переваги їх застосування до управління персоналом на державній службі; організація діяльності служб персоналу органів державної влади, типові правила внутрішнього службового розпорядку, порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, присвоєння рангів державних службовців; порядок їх стажування, надання службового житла або компенсації витрат на проживання та інших витрат у зв’язку з тимчасовим переведенням на іншу посаду державної служби до іншого населеного пункту.
Під час семінару відбулася зустріч за “круглим столом”, учасники якого обговорювали питання стосовно проведення спеціальної перевірки щодо наявності у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні правопорушення, відомостей про кандидата та наявності у кандидата корпоративних прав.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.