Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 09:43:41

Нагороджено переможців конкурсу “Вчимося бути європейцями”

24.05.2013   17:09Агенцiя

23 травня у затишній і комфортній залі експертного клубу “Чиста політика” отримали заслужені нагороди переможці міського конкурсу “Вчимося бути європейцями”.

Їх вручили відомі в місті люди, які надали всебічну підтримку в організації конкурсу. Це
Сергій Андрос – перший заступник Чернігівського міського голови, народний депутат України 5-го та 6-го скликання.
Олександр Шкурат – депутат Чернігівської міської ради, успішний підприємець.
Артем Стах – депутат Чернігівської міської ради, начальник комунального підприємства “Дільниця з контролю за благоустроєм міста”.
Дмитро Синенко – представник Чернігівської обласної громадської організації “Комітет виборців України.

Також хотілося б відзначити чернігівців, які завдяки своїм організаторським здібностям допомогли перетворити віртуальну ідею на досить привабливий реальний проект. Це

Ірина Соломаха – начальник відділу зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради.

Олексій Семешко, Олена Бабич та Антоніна Скоренок – друзі й колеги автора цих рядків, які всіляко підтримують різноманітні молодіжні ідеї та проекти, нещадно критикують всі “вузькі” місця і в той же час завжди підставляють плече у скрутну хвилину.

Скоро виповниться п’ять місяців з дня народження Чернігівського студентського порталу. Він задумувався як місце спілкування і самореалізації творчої студентської і учнівської молоді. І надзвичайно приємно, що завдяки небайдужим і креативним людям, яких чимало в нашому місті, вдалося реалізувати цілу низку завдань, які ставилися перед цим проектом протягом першого року роботи.

Що стосується переможців конкурсу і власне церемонії нагородження, то події розгорталися наступним чином:

Першим було відрекомендовано студента, який вдруге бере участь у конкурсах, ініційованих Чернігівським студентським порталом. Дуже прикро, що в конкурсі “Три проблеми, які мене хвилюють”, йому зовсім трішки не вистачило, щоб стати призером. Але цього разу він досяг таки успіху, ставши одним із трьох переможців онлайн-голосування. Це Сергій Мекшун, який представляє Інститут історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка.

Серйозну конкуренцію Сергію у боротьбі за прихильність вболівальників склали дві чарівні представниці Чернігівського державного інституту економіки і управління: студентка факультету менеджменту Людмила Ніценко та фінансово-економічного факультету – Катерина Мартиненко.

Одне з двох третіх місць посів представник механіко-технологічного факультету Чернігівського державного технологічного університету Максим Тиндик, який у своєму есе зазначив, що українці є європейцями ще з часів, “коли доньки Ярослава Мудрого несли культуру і грамоту в темну Європу, коли наших козаків боялись та шанували всі – від турків до французів, коли українців ототожнювали з взірцем вихованості та освіченості”.

Вже знайома нам Катерина Мартиненко примудрилася не лише організувати ефективну рекламу свого твору під час онлайн-голосування, а й викликати серйозний інтерес до нього серед членів журі, які саме цю роботу відзначили ще однією третьою премією.

Юлія Ковтун, яка навчається в Інституті історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка здобула одну з двох других премій.

Володарем ще однієї другої премії став студент Інституті історії, етнології та правознавства ім. О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Олексій Семибратов, який влучно й дотепно “пройшовся” по проблемі кумівства в українському політикумі і вдало процитував Любоми?ра Гу?зара з приводу того, що: “Між Сходом і Заходом України нема поділу, є поділ між тими, хто любить Україну і хто її не любить”.

“Залізна завіса над Європою рухнула, та пелена з очей людей до сих пір не спала – ми не усвідомлюємо нашого права на краще життя, освіту, медицину, повагу до кожного, ми сприймаємо жахи нашої бюрократичної системи, як щось невідворотне, і навіть не хочемо з ними боротись, бо проблема лежить глибше – всередині нас. І задача для кожного, хто прагне змін – почати змінювати себе, невпинно працювати над самоосвітою, звертатись до досвіду успішних сусідів, культивувати в собі та навколо себе цінності справжнього європейця”. Це цитата з твору студентки факультету електронних та інформаційних технологій Чернігівського державного технологічного університету Тамари Коляди, яка здобула І місце на конкурсі студентських робіт “Вчимося бути європейцями”.

http://stydent.org.ua/nagorodzheno-peremozhtsiv-konkursu-vchimosya-buti-evropejtsyami.html

Останні новини Чернігівщини

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий апарат від благодійників 08:56

Завдяки благодійному фонду «Діти Чорнобиля» при Міністерстві праці, соціального захисту, охорони здоров’я соціальної та гендерної політики землі Нижня Саксонія (Німеччина) Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим апаратом Siemens NX3 Elite з ультразвуковим датчиком Siemens Р4-2.

За півроку в пологовому будинку Чернігова народилося 954 дитини 17:39

Упродовж червня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з’явилося на світ 140 немовлят: 64 дівчинки та 76 хлопчиків.

Топ-5 порад, як вижити і вціліти під час обстрілів 16:48

Це не той «топ-5», який ми би хотіли написати, але він вартий вашої уваги більше, ніж будь-що інше.