Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 21:33:05

Чернігівська школа радіоведучих серед переможців конкурсу "Прес-весна на Дніпрових схилах"

20.05.2013   15:00Агенцiя

Місцем зборів креативної молоді, за доброю багаторічною традицією, є Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики “Прес-весна на Дніпрових схилах”, який об’єднує талановиту молодь із більш ніж десяти країн світу.

Цього року захід відбувся 17-19 травня в Київському Палаці дітей та юнацтва. Фестиваль – це чудова можливість бути почутим, висловити свою думку. Тема цьогорічного свята – “Молодь і соціум”, адже молоді люди – наша рушійна сила, від них залежить розвиток майбутнього.

Відбулось урочисте нагородження переможців.

Номінація “Газета”:
1 місце газета “Драгоманівка” (м.Київ)
2 місце газета “Параграф” (м.Київ)
3 місце газета “Дзеркало ліцею” (м.Вінниця)

Номінація “Радіоробота”:
1 місце гурток “Радіожурналіст” Київського Палацу дітей та юнацтва (м. Київ)
2 місце радіостудія “Молодо-зелено” (м. Сєвєродонецьк)
3 місце “Школа радіоведучих” Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва (м. Чернігів)

Номінація “Телефільм”:
1 місце Слободян Анна (м. Севастополь)
2 місце телестудія “Юнь” Київського Палацу дітей та юнацтва (м. Київ)
3 місце Тітенко Марія (м. Ровеньки)

Номінація “Соціальний проект”:
1 місце Уманець Катерина (м. Хмельницький)
2 місце Палац молоді ім. Ю. Тувіма (м. Лодзь, Польща)
3 місце Новоград-Волинський колегіум (м. Новоград-Волинський)

Номінація “Літературний твір”:
1 місце Гордієнко Оксана (с. Скоробогатьки, Полтавська обл..)
2 місце Степаненко Ірина (с. Великосельське, Полтавська обл..)
3 місце Гурневич Катерина (м. Київ)

Номінація “Фото”:
1 місце Авраменко Настя (м. Лубни, Полтавська обл..)
2 місце В’ялова Інна (м. Київ)
3 місце Тихон Михайло (м. Чернівці)

Номінація “Інтернет-журналістика та IT”:
1 місце “Хвилю тримай” Ізмаїльський юнацьких журнал (м. Ізмаїл, Одеська обл..)
2 місце Сумський Палай дітей та юнацтва (м. Суми)
3 місце “Березове диво” Березівський НВК (м. Березів, Хмельницька обл.)

Номінація “Журналістська робота”:
1 місце Куліш Валентина (с. Новокостянтинівка, Миколаївсько обл.); Кіріна Сюзанна (м. Київ)
2 місце Уманець Катерина (м. Хмельницький); Антонюк Богдана (м. Київ)
3 місце Сидельник Юлія (м. Бердянськ, Запорізька обл.); Карабчук Анна (м. Київ); Купрієнко Катерина (м. Київ)

guon.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44

Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.

П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13

Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.

На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22

Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.

На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41

До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.

У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36

Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини