Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 03:50:02

Рожевий цвіт надії нашої

18.05.2013   14:51

Чернігівський ліцей № 22 вшанував та нагородив своїх обдарованих і талановитих вихованців: переможців олімпіад, конкурсів, оглядів змагань.

Захід під назвою «Рожевий цвіт надії нашої» у навчальному закладі проводиться вже п’ятий рік поспіль. Традиційно, напередодні Дня науки, керівництво підсумувало річну роботу свого закладу.

- Нам я ким пишатись, - повідомила під час заходу директор ліцею Тамара Четирус. – Знання наших  школярів відомі не лише у місті, а  й в області, та за її межами. На святі було на семеро учнів більше, ніж минуло річ, що говорить про те, що робота вчителів дає гарні результати. Ми й надалі заохочуватимемо еліту 22-го ліцею.

Окрім юних талантів закладу, керівництво нагороджувало й 12 номінацій вчителів. Одну із почесних, «Честь і достоїнство ліцею», виборов вчитель предмету «Захист Вітчизни» Анатолій Могильний. Щорічні конкурси та змагання, присвячені Дню армії та Дню Захисника Вітчизни, які організовує викладач, стали традиційними у школі та відомі на всю область.

Кращих учнів дирекція навчального закладу нагородила цінними подарунками, а номінантів дипломами.

Вже незабаром подібний захід організовуватиме голова Чернігова Олександр Соколов, який заохотить кращих школярів міста над Десною.

Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.