Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 13:04:05

Два чернігівські вузи – у 10-ці кращих у Центральній Україні

16.05.2013   12:30Агенцiя

Які вузи дають найбільш затребувану роботодавцями освіту, визначив щорічний рейтинг вузів “Компас” – проект компанії СКМ. Окрім кращих на загальноукраїнському рівні, соціологи відмітили університети, що є найбільш впливовими у регіонах.

В центрі до десятки кращих потрапили два чернігівські вузи – п’яту сходинку посів Чернігівський державний технологічний університет, а десяту – державний інститут економіки та управління.

Перші місця у нашому регіоні посіли Вінницький національний технічний університет, Полтавський НТУ імені Юрія Кондратюка та Кременчуцький НУ імені Михайла Остроградського.

При цьому оцінювалися лише навчальні заклади, що готують спеціалістів з таких напрямків, як “Бізнес-економіка”, “Архітектура і будівництво”, “Право”, “ІТ” та інженерно-технічних спеціальностей. Рейтинг надає інформацію про 239 українських вузів. Оцінку якості освіти давали випускники, компанії-роботодавці, а також експерти.

У загальнонаціональному рейтингу трійка лідерів залишається незмінною. З великим відривом перше місце займає Київських політех (98 балів). На другому – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (65 балів). На третій сходинці стабільно тримається Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (50 балів).

За інформацією segodnya.ua

Останні новини Чернігівщини

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили

Що подивитися: 12 фільмів з минулого року, які ви пропустили 11:51

Якщо ви давно не дивилися хороших фільмів, то прийшов час надолужити згаяне. Пропонуємо ознайомитися з добіркою з 12 приголомшливих фільмів, що з’явилися в прокаті в минулому 2019 році. Це фільми, які гарантовано не залишать вас байдужими.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або

Смачні рецепти вихідного дня: 7 страв з ячмінної крупи або "перловки" 11:39

Перловка — удивительный продукт. Очень питательный. Это обработанное ячменное зерно. А именно ячменная каша поддерживала гладиаторов Древнего Рима перед боями. Достоинство перловой крупы — невысокая калорийность. Всего 109 ккал на 100 г. Кстати, замедлить процесс старения не хотите ли? Бегом за перловкой! Она богата лизином — природным коллагеном. Не нужно никакого дорогущего крема. Вот оно — решение. Простое.

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 березня - 5 квітня 2020 року 10:50

5 квітня точне сполучення Юпітера та Плутона в Козерозі. Це кінець тотального контролю на користь нового миру. Люди вчаться жити з новим досвідом, з’являються можливості, завдяки серйозним змінам, починається новий цикл життя в глобальних масштабах. Змінюється структура економіки, події у великому бізнесі чи політиці, торкнуться кожної людини.

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли

29 березня створено рецепт найпопулярнішого в світі напою - кока-коли 09:33

У березні 1886 року в Атланті полковник Джон Пембертон, фармацевт за освітою, намагався знайти засіб від головного болю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини