Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 липня, 02:57:41

Два чернігівські вузи – у 10-ці кращих у Центральній Україні

16.05.2013   12:30Агенцiя

Які вузи дають найбільш затребувану роботодавцями освіту, визначив щорічний рейтинг вузів “Компас” – проект компанії СКМ. Окрім кращих на загальноукраїнському рівні, соціологи відмітили університети, що є найбільш впливовими у регіонах.

В центрі до десятки кращих потрапили два чернігівські вузи – п’яту сходинку посів Чернігівський державний технологічний університет, а десяту – державний інститут економіки та управління.

Перші місця у нашому регіоні посіли Вінницький національний технічний університет, Полтавський НТУ імені Юрія Кондратюка та Кременчуцький НУ імені Михайла Остроградського.

При цьому оцінювалися лише навчальні заклади, що готують спеціалістів з таких напрямків, як “Бізнес-економіка”, “Архітектура і будівництво”, “Право”, “ІТ” та інженерно-технічних спеціальностей. Рейтинг надає інформацію про 239 українських вузів. Оцінку якості освіти давали випускники, компанії-роботодавці, а також експерти.

У загальнонаціональному рейтингу трійка лідерів залишається незмінною. З великим відривом перше місце займає Київських політех (98 балів). На другому – Київський національний університет імені Тараса Шевченка (65 балів). На третій сходинці стабільно тримається Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (50 балів).

За інформацією segodnya.ua

Останні новини Чернігівщини

Міжнародні партнери допомогли відновити спортивну залу у школі № 20 17:05

Спортивна зала чернігівської школи № 20, яка зазнала численних руйнувань під час блокади міста у 2022 році, наразі виглядає сучасно та абсолютно невпізнанно.

Чернігівські спортсмени здобули перемогу на чемпіонаті України з пішохідного туризму 16:18

Нещодавно в місті Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбувся чемпіонат України з пішохідного туризму (зв'язки) серед дорослих та старших юнаків.

Ніжинські рятувальники ліквідували пожежу автомобіля 15:23

Сьогодні о 09:20 до ніжинських рятувальників надійшов виклик про пожежу легкового автомобіля на одній із вулиць районного центру.

У Ріпкинській громаді зафіксовано спалах африканської чуми свиней 14:40

В одному з особистих господарств у с. Пилипча Ріпкинської ТГ виявили спалах африканської чуми свиней .

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини