Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 04:11:02

Міліція організувала для “важких” підлітків екскурсію в Новгород-Сіверську установу виконання покарань

16.05.2013   08:15

Два десятки неповнолітніх правопорушників працівники кримінальної міліції у справах дітей запросили на екскурсію до Новгород-Сіверської установи виконання покарань, аби підлітки на власні очі пересвідчилися, що закон краще не порушувати.

Юнаки, чия свобода зараз висить на волосині “умовного терміну ув’язнення”, а також діти, які перебувають на внутрішньошкільному обліку мали нагоду поспілкуватися з тими, хто змінив свою прописку на тюремну камеру. Екскурсія була організована співробітниками відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області за активного сприяння керівництва Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та Менського і Новгород-Сіверського відділів освіти.

Організатори заходу в такий спосіб планують підвищити ефективність боротьби з рецидивною злочинністю неповнолітніх та запобігти скоєнню правопорушень дітьми, які перебувають на обліках органів внутрішніх справ, підвищити рівень індивідуально-профілактичної роботи з раніше засудженими підлітками.

Екскурсія була організована таким чином, що хлопчаки пройшли тим же маршрутом, яким злочинці потрапляють в колонію – важкі ворота, КПП, цілий ряд дверей, решіток і пропускників. І хоча ув’язнені практично нічим не вирізнялися від екскурсантів – такі ж светри, спортивні костюми і кросівки (хіба що коротенька стрижка і обов’язкова бірка з прізвищем і номером загону), але в очах заздрість, бо екскурсанти підуть додому, а ув’язненим ще не один рік відбувати покарання.

Засуджені докладно розповіли хлопцям яких елементарних речей вони позбудуться, якщо потраплять за грати. Ув’язнені на власному досвіді переконали витратити свою юність на більш приємні і корисні речі, і не повторювати помилок старших товаришів.

Хочеться вірити, що ця екскурсія стане для них добрим уроком на чужих помилках і допоможе зробити в подальшому житті правильний вибір.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.