Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 липня, 22:57:30

До 25 квітня встигніть подати заявки на участь у Чернігівській Школі лідера

22.04.2013   12:00Агенцiя

Саме цією весною і саме для тих, хоче навчитися новому, щоб працювати в соціально-громадській сфері в Чернігові буде проведено Школу лідера. Дати семінарів: 27 та 28 квітня 2013 року.

Для того, щоб подати заявку на участь, заповніть онлайн-форму чи Анкету. Дедлайн подачі заявок – 25 квітня включно. Анкети надсилайте на пошту : shurik2049@gmail.com.

Відбір до школи проходить на конкурсній основі.

Інформація: Школа Лідера від Молоді ДемАльянсу – це інтенсивний курс тренінгів, лекцій, майстер-класів від тренерів, журналістів та громадських діячів. На учасників чекають три насичені дводенні семінари.

Навчання включатиме в себе різноманітні тренінги, лекції та практичні заняття за такими напрямками, як лідерство, командна робота, робота зі ЗМІ, ораторське мистецтво, організація власного часу,  дебати, проектний менеджмент.

Головною метою проекту є  сприяння розвиткові лідерських якостей  української молоді в контексті підготовки відповідальної, ціннісно- та патріотично-орієнтованої громадсько-політичної еліти України.

Учасники забезпечуються усіма роздатковими матеріалами  упродовж усіх лекцій. Організаційний внесок становить 25 грн. - на каву-брейк за дводенний семінар.

Організатором  Весняної Школи Лідера виступає Чернігівська команда Молоді Демократичного Альянсу. Проект проходить за підтримки КМП (Клубу Молодого Політолога) та Експертного клубу «Чиста політика».

Контактна особа: координатор  проекту -  Ірина Бабчук (093)-567-89-38 чи http://vk.com/id17427086, http://www.facebook.com/irina.babchuk

Деталі тут:

http://www.dem-alliance.org/anons/chernigivska-shkola-lidera-molodi-demaljansu-zaproshuje-tebe.html

http://www.dem-alliance.org/anons/shkola-lidera-molod-demaljans-ogoloshuje-nabir-2013.html

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів

Смачні рецепти вихідного дня: тріо шоколадних тортів 16:56

Шоколадні торти - це насолода, це шоколадний смак, неперевершений аромат і ... бажання куштувати ще і ще. Отже, для всіх поціновувачів шоколадного мистецтва пропонуємо тріо смачних десертів - торт "Їжа диявола", Брауні та Захер.

5 кавових коктейлів для спекотного літа 16:38

Жоден пристойний кавоман не зможе обійтися без улюбленого напою навіть у найспекотніші дні літа. Але варити звичайну кави необов’язково — можна зробити кавовий коктейль!

Солодке життя - знамениті шоколадні торти й тістечка 16:33

Нумо зізнаймось собі у тому, що старий добрий шоколадний торт допомагає людям жити; мені він точно допомагає" Одрі Хепберн

25 цікавих фактів про зуби 15:49

Наши зубы помогают нам наслаждаться вкусной едой. Но что мы знаем о зубах, кроме того, что их нужно чистить?

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 13-19 липня 2020 року 15:42

13 липня Меркурій зупинився, ця планета характеризує – мислення і комунікації. Меркурій готується перейти в фазу прямолінійного руху, після періоду ретроградності. Якості і характеристики цієї планети спрямовуються винятково на реалізацію індивідуальності. Протягом цього тижня люди не схильні відволікатися і розпорошуватися на сторонні моменти. Більшості легше сконцентруватися на справі і досягти швидких результатів, що позитивно впливає на ділову сферу, здатність до комунікації, вирішення питань купівлі-продажу.